SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
VitTat
Niestety, pojawiły się kolejne obawy. Mam jeszcze jedno pytanie do osób, które mają doświadczenie/wiedzę: czy okazjonalne (np. podczas podróży samochodem czy donośnego śmiechu) lekko słyszalne i odczuwalne "chrupnięcia" (tzn odgłos + uczucie lekkiego przemieszczenia kości) w stawie to coś normalnego? Czy może to wynikać z jakiegoś rodzaju "zastania" unieruchomionej od 1,5 tygodnia ręki, czy też świadczy raczej o niepowodzeniu operacji?



Zmieniony przez - VitTat w dniu 2017-04-16 22:22:33


Może wynikać z wielu przyczyn jak choćby niestabliności w stawie z powodu uszkodzenia strukturalnego czy dysbalansu mięśniowo-powięziowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 570
pewnie takie ćwiczenia istnieją ale trzeba by o to zapytać jakiegoś specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście że istnieją kwestia że muszą być dostosowane indywidualnie do pacjenta i jego stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
A mógłby ktoś wyjaśnić jak dochodzi do decentracji głowy kości ramiennej ? Chodzi mi o to czy dzieje się tak np poprzez zle nastawienie barku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć 2,5 tygodnia temu zwichnolem sobie bark po nastawieniu wstawili mi to w opatrunek po 2 3 dniach udałem się do sklepu medycznego i kupiłem kamizelkę bo to co mi założyli zaczęło spadać, wczoraj byłem na konsultacji lekarz powiedział że wszystko dobrze wygląda itd zapytałem czy mogę zmienić tą kamizelkę na stabilizator barku powiedział że tak i teraz moje pytanie brzmi tak czy mieliście do czynienia z takimi stanilizatorami? Ja kupiłem Otto astro Comfort 5050 czy takie coś się sprawdzi dodam że chodzi mi o to żeby normalnie już prostować łokieć z góry dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sebawpr87
Ja kupiłem Otto astro Comfort 5050 czy takie coś się sprawdzi dodam że chodzi mi o to żeby normalnie już prostować łokieć z góry dziękuję za odpowiedź


Powinno być ok skoro dostałeś zgodę od lekarz prowadzącego ale dobrze jakbyś zaopatrzenie ortopedyczne miał skonsultowane ze specjalistą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Ktoś z Was miał operację nawykowego zwichnięcia barku i tenodeze bicepsa ? . Jestem 3 tygodnie po i najmniejszy ruch gdy zdejme orteze wywołuje silny ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Powinieneś skonsultować się ze swoim lekarzem operatorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Powinnam bo jestem kobieta . U lekarza będę dopiero za 2 tygodnie ... Nie chce robić niepotrzebnie zamieszania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No to powinnas w takim razie rzecz jasna Sam bol po takim zabiegu moze byc jeszcze obecny po takim okresie ale czy wszystko jest ok to niestety nie sposob stwierdzic przez internet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

WHEY premium