SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 493992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
Dodam, że od braku mięśnia wystaje mi głowa kości ramiennej. Gdy za nią złapie i pcham ( nie mocno ) to tak chrupie i wrażenie jak by się przemieszczała. Myślicie, że kotwice jeśliby się poluzowały/zerwały to bym to odczuł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Ile razy mam Ci pisać żebyś tam nie grzebal...Prosisz się o klopoty i nie pisze tego złośliwie. Prawdę pisze ...


Zmieniony przez - MisiekOna w dniu 2018-08-16 19:57:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Kotwice jakby się poluzowaly to zazwyczaj jest Ból jak przy urazie - A przynajmniej tak ludzie piszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
Masz racje nie tykam bez kitu chory odruch po 3,5 roku został. To dobrze nic mnie nie boli nawet lek odstawiłem 4 dni zasypiam i budzę się bez proszków ( PADOLTEN ) tramadol+paracetamol. Modle się aby mi powiedział, że wszystko jest ok i to tylko np ścięgna chrupią czy coś. Dam znać po wizycie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Bark ma być unieruchomiony A nie tykany w taki sposób. Po co się nakręcac. Zapisz sobie pytania wszystkie jakie masz do lekarza żeby nie zapomnieć. Jak odstawiles proszki to dobrze, tramal to opioid jest i silny. Szkoda żołądka:) Jasne pisz po Ci powiedział:) Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kinsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym , i nie rób niepotrzebnych rzeczy o których piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 750
To taki brzydki nawyk został. Już sobie 3 dzień jakoś z tym radze i zapominam po prostu. Jeśli lekarz/rehabilitant zezwoli siłke+basen to trzeba obudować rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
O siłce zapomnij hehe przynajmniej narazie . Najpierw rehabilitacja nie bądź taki narwany :) lekarz wszystko powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie ćwiczenia i trening siłowy dopiero po uzyskaniu zgody od lekarza prowadzącego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Ludzie poratujcie rada... Łokieć tenisisty, W miejscu przyczepu prostownikow siwe. Pojawia się ostry ból przy dłuższym zgieciu ręki... Wizyta za miesiąc.... Czym złagodzić ? Okłady zimne nie pomagają,Na kilka chwil pomaga altacet ice. Mascie też nie dają rady

Aha jak prostuje rękę to coś mi Przeskakuje jakby ścięgna? . W lewej ręce nie ...


Zmieniony przez - MisiekOna w dniu 2018-08-22 22:13:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

WHEY premium