SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Zwiększenie wydolności

Wysłana -
Witam. Dostałem się do służb mundurowych, niestety trafiłem na szkołę gdzie cisną na maxa jeśli chodzi o sport. Szczerze trochę uprawiałem sportu wcześniej, głównie basen, narty, rower, ale biegać nie biegałem nigdy. Ciężko zmieścić mi się w normach, szybko spada mi wydolność. Nie jestem w stanie tego nadrobić, bo po ćwiczeniach nogi mam jak z waty no i wiecznie mięśnie napie***** jak oszalałe, nie mogę się nawet ugiąć. Jest coś delikatnego co mi pomoże i chociaż troche polepszy moją wydolność? Fakt, że trochę też ważę i mam lekką niedoczynność tarczycy, ale leczoną. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
możesz spróbować połaczenia kreatyny z beta alaniną
https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_Beta_Alanine-opis27443.html
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Crea_DX3-opis36006.html 
Wysłana -
Super, dzięki! Bezpieczne w miare?
Wysłana -
Kreatyna jest chyba najbardziej przebadanym sulementem, nie masz co się o zdrowie obawiać, jedynie w przypadku beta alaniny mozesz odczuwać mrowienie
Wysłana -
Super, zamawiam, dzięki.
Wysłana -
Ale to nie są suple co działają doraźnie ze weźmiesz i będzie szał, organizm musi się nasycić, jak chcesz coś co poczujesz mozesz wypić mocną kawę, jakieś kapsy z kofeiną dać.
Wysłana -
zazwyczaj do mundurowki pchaja sie osoby ktore sa wydolne czy ruch nie jest im obcy, moze wybrales sobie ie ten zawod co trzeba?
Wysłana -
Albo osoby z dobrym plecakiem, zależy też od jednostki, na siłowni był jeden z woja to niektórzy mają problemy zaliczyć co roczne testy.
Wysłana -
tez wlasnie%) sam naogladalm sie takich, co ledwo na drazku sie raz podciagaja a pozniej chca bronic kraju%)
Wysłana -
Też polecam BCAA + kreatynę + dorzucił bym glutaminę, bardzo wydalnościowo pomaga i zmęczenie mniejsze. A mięśnie będą boleć dalej ale mimo wszystko dasz radę więcej :)
Wysłana -
Tak chcialem odpisać bo trochę mnie rozbawiła wypowiedz Tomq(bez urazy) 3/4 wojskowych ma brzuch ktory dzwiga,pali paczke papierosow dziennie i pije duzo alkocholu po pracy,ulamek cwiczacych jest niewielki a takich dzikow ala Rambo na palcach reki mozna liczyc ot wojsko
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź