SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie szybkości.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
Dzień dobry. Mam 16 lat 173cm i 56,75 kg wagi. Kiedyś byłem najszybszy z roku na rok robiłem duże postępy w sparintach np. Na 60m co roku poprawiałem się o 0.5 s ,byłem najszybszy spośród grypy ,mając 13 lat zacząłem trenować czterogłowe i dwugłowe ,bo 3 latach mam je według mnie dobrze rozbudowane ,przy okazji tych ćwiczeń wzmocniłem brzuch ,nie ma tam ładnego sześciopaka ,ale nie dużo brakuje. Myślałem ,że trening mięśni tych właśnie pomoże mi szybciej biegać i faktycznie ,na początku coś to dawało ,a teraz już od około 1.5 roku nic się nie dzieje ,nie biegam ani wolniej ,ani szybciej. Da ktoś jakieś rady jak poprawić ,co trenować ,by szybciej biegać i jakie da to efekty? Bardzo ,bym o to prosił.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower na czczo

Następny temat

Piłkarze

Wiecej