SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

Zwalczanie dopingu w sporcie.

Wysłana -
Tak sobie czytam zakładkę ,,suplementy diety" :http://komisja-www.slash.com.pl/suplementy-diety/
I zastanowiła mnie klasyfikacja niektórych suplementów dokonanych przez speców z Australii o których to wspomina w swoim artykule pani dr.Ziółko tribulus terrestris umieszczane jest w grupie środków zabronionych na równi z substancjami wchodzących w skład prohormonów a nie np. w grupie B lub ew. C.Brak klasyfikacji form kreatyny, HMB nie ta kategorie ( powinna być C) moim zdaniem.To tylko kilka rzeczy które na gorąco po przeczytaniu wrzuciłem.
Są to moje spostrzeżenia, jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie.Pozdr
Wysłana -
Też zauważyłem że wrzucili do jednego worka , substancje całkowicie różniące się działaniem....
A tak w ogóle to niedługo nie będzie można spożywać praktycznie żadnych suplementów....albo wybrać federacje w których niema kontroli.
Wysłana -
Niepokój budzi kwestia taka,że te wytyczne są ustalane przez pseudo fachowców i staną się obowiązującymi kryteriami.
Wysłana -
Niestety ale pseudofachowców jest pełno we wszystkich związkach i organizacjach...
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź