SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwalczanie dopingu w sporcie.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9826
Tak sobie czytam zakładkę ,,suplementy diety" :http://komisja-www.slash.com.pl/suplementy-diety/
I zastanowiła mnie klasyfikacja niektórych suplementów dokonanych przez speców z Australii o których to wspomina w swoim artykule pani dr.Ziółko tribulus terrestris umieszczane jest w grupie środków zabronionych na równi z substancjami wchodzących w skład prohormonów a nie np. w grupie B lub ew. C.Brak klasyfikacji form kreatyny, HMB nie ta kategorie ( powinna być C) moim zdaniem.To tylko kilka rzeczy które na gorąco po przeczytaniu wrzuciłem.
Są to moje spostrzeżenia, jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie.Pozdr

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Też zauważyłem że wrzucili do jednego worka , substancje całkowicie różniące się działaniem....
A tak w ogóle to niedługo nie będzie można spożywać praktycznie żadnych suplementów....albo wybrać federacje w których niema kontroli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9826
Niepokój budzi kwestia taka,że te wytyczne są ustalane przez pseudo fachowców i staną się obowiązującymi kryteriami.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Niestety ale pseudofachowców jest pełno we wszystkich związkach i organizacjach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ranking 2017 w Trójboju Siłowym EQ - PZKFiTS Wilks'a

Wiecej