SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zupa węgierska z kurczakiem by Malinowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Zupa Węgierska z kurczakiem by Malinowa

Zupa w smaku pomiędzy gulaszową a strogonowem ,rozgrzewająca, pikantna,aromatyczna . Dobrze komponuje się z makaronem ,ryżem i dodatkiem żółtego startego sera

Składniki:

-500g.fileta z piersi kurczaka
-1 duża cukinia
-2 duże/4 małe cebule
-4 ząbki czosnku
-1 opakowanie włoszczyzny + 4 ziemniaki
-1 opakowanie pieczarek
-1 przecier pomidorowy/puszka pomidorów
-2 łyżki masła klarowanego
-1 czubata łyżka mąki ryżowej
-przyprawy : 1 łyżka słodkiej papryki ,1 łyżka ostrej papryki, 1 łyżka granulowanego czosnku ,1 łyżka bazylii,2 liście laurowe,sól i pieprz do smaku oraz maggi


1.Włoszczyznę oraz ziemniaki umyć,obrać oraz skroić w kostkę.Smażyć w głebokim garnku 5 minut, na łyżce klarowanego masła, po czym zalać 1.5 przegtowanej wody.Dodać listek laurowy,doprowadzić do wrzenia po czym zmniejszyć moc o połowę.

2.Filet z piersi kurczaka pokroić w kostkę,przyprawić ww.przyprawami oraz łyżka mąki ryżowej.Usmażyc na drugiej łyżce tłuszczu po czym mięso wrzucić do garnka z gotującymi sie warzywami.

3.Na patelni po smazonym kurczaku usmazyc pokrojone pieczarki razem z cebulą (Aby pieczarki szybciej się usmażyły posyp je duża szczyptą soli), nastepnie całośc dorzucamy do garnka.

4. Na koniec do zupy dodajemy pokrojona w grubą kostkę cukinie, zmiażdzony czosnek,pomidory oraz przyprawiamy wedlug uznania solą,pieprzem i maggi.

5.Gotujemy na małym ogniu,pod przykryciem ok 1.5 godziny.

Smacznego !
















Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2014-03-17 17:04:42

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Nie pamiętam sorki ale ja wyrzuciłem ziemniaka dałem więcej pieczarek i 1kg kuraka i wtedy btw wychodzi naprawdę spoko :) policz sobie z kalkulatora potreningu :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
pyszna zupka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Uwielbiam takie połączenie

Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9878 Napisanych postów 5589 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18259
dałam tylko dodatkowo sosu sojowego,super mężowi bardzo smakowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Myślicie że na LC się sprawdzi?? :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Kozacka zupa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Potwierdzam wczoraj ugotowałem, jedna z lepszych gulaszowych jakie jadłem :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Cieszy mnie to ,smacznego

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Wczoraj obliczyłem sobie btw na całą zupę i następnym razem wywalę ziemniaka, dorzucę jeszcze mięsa innego oprócz piersi kurczaka a piersi dam więcej i będzie się wtedy świetnie nadawała nawet na LC :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11718
Zamiast mąki ryżowej może być zwykła pszenna albo żytnia pełnoziarnista? Nie mam takiej w domu, a specjalnie pod jeden przepis nie widzi mi sie kupować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

orzechy cripy nuts

Następny temat

Zupa kebab // KONKURS SFD

WHEY premium