SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie wagi przed zawodami??-proszę o szybką pomoc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Witam, Panowie czy jest opcja żebym w 11 dni zrzucił około 3,5kg?? kurde zapędziłem się z wagą i w szoku dzisiaj byłem jak wskazała 94,5kg, ale to w butach, koszulce i spodenkach po treningu i solidnym jedzeniu w dzien(dlatego myśle, że na czczo 93,5kg będzie w samych bokserkach). Co mam zrobić, żeby zejść do 89,99kg??
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Wojtas

da saga continous

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
https://www.sfd.pl/ZBIJANIE_WAGI-t350104.html  m.in tu był poruszany ten temat i na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje.tam wypowiadali się ci,którzy naprawdę wiedzą dużo.

a tak najprościej,to zrób redukcję węgli,ogranicz posiłki o późnej porze,wrzuć jakieś aeroby,możesz pobiegać,dorzucić jakiś spalacz,a jeśli nadal będzie mało przed samymi zawodami to spróbuj się wypocić(polopiryna na noc itp)+ogranicz wodę przed ważeniem.myślę,że 3kg to nie będzie jakiś szczególny problem.powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ok dziękuje bardzo
pzdr

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wojtas87 utnij węgle w dni nietreningowe, stopniowo redukując je do zera i zacznie powoli schodzić. W ostatnie 7 dni codziennie obserwuj wagę. Zredukuj płyny do minimum i przejdź się na saunę. Ogólnie jeśli miałeś 3,5kg nadwagi po solidnych posiłkach, butach i ubraniu to podejrzewam, że następnego dnia rano nadczo na golaka ważyłeś nie więcej niż 92 a 2kg a to praktycznie żadne zbijanie

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-04-28 11:50:14

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-04-28 11:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
pożyczyłem wagę od siostry i jutro z rana na czczo po opróżnieniu zobaczę jak stoję z kg A nie osłabne mocno jeśli odetne węgle??
pzdr

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W nietreningowe mała szansa, żebyś osłabł. Ogólnie dziwi mnie przekonanie ludzi, że do treningu siłowego potrzeba jakiejś dużej ilości energii. W typowo trójbojowym treningu, zwłaszcza przed zawodami, gdzie objętość jest znikoma, zużycie glikogenu jest bardzo małe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Zdaje mi się, że to od psychiki troszkę zależy pewnie jest tak jak piszesz a te węgle poniekąd to efekt placebo dają co do wagi to dziś rano na czysto 92,8kg wskazała.
pzdr

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
nie żryj nic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
91,6kg i w sumie wyrzeczenie do tej pory było jedno brak kolacji...mam nadzieję, że do soboty będzie 90kg...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Sauna albo 2 aspiryny na noc i zaraz waga będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Wenta - wywiad.

Następny temat

Eliminacje 2010

WHEY premium