SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zróżnicowany trening, wytrzymałość, pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2850
Witam. Chodzę na tą siłownię ale widocznie nie jest to dla mnie, ponieważ nie widzę już efektów (nie trzymam diety, jem tyle ile moge). Fajnie jest tak pomachać, spompować się ale to efekt chwilowy. Chciałbym zacząć coś nowego. Nie robić na odpiernicz jak to bywało i zadbać o swoją kondycję skoro staranie się, zmiany w treningu nic nie dają. Doszedłem do wniosku, że siłownia jedyne co mi daje to ból dołu pleców.
Teraz chciałbym was się doradzić.
-Co myślicie o bieganiu 4-5 razy w tygodniu?
-Amatorskim boksowaniu w domu z ciągłął nauką techniki? (Taki lekki trening a nie zapieprzanie w worek z całej mocy)
-Treningu na siłowni ale bez żadnych obciążeń ciała i nie katowaniu się a bardziej skoncentrowaniu się na hipertrofii? Jakieś pompki, podciągnania?
Jakieś wskazówki, a nie nabijanie się będą mile widziane. Mam nadzieję, że ktoś pomoże i coś doradzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2850
Próbowałem, jadłem tyle ile mogłem, treningi zmieniałem, kombinowałem. Może to po prostu nie dla mnie ale z drugiej strony nie chce ciągle siedzieć w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
zapraszam na crossfit będziesz zadowolony i zauważysz efekty przy systematycznym treningu nawet bez specjalnej diety. Na pewno nie są to treningi które będą Ci się nudzić. Zapraszam też do działu który poświęcony jest treningom CF. https://www.sfd.pl/FitRage,_CROSSFIT_i_Dieta_PALEO-f432.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776806
Nie licz, że miana aktywności nagle przyniesie efekty. Crossfit będzie fajną opcją ale w każdej dyscyplinie musisz mieć pewien rygor treningowo-dietetyczny, który pozwala osiągać wyznaczone sobie cele.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2850
Ciekawy crossfit ale za dużo tego żeby tak szybko pojąć :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776806
No w przypadku crossa to jest metodyczna praca najpierw nad wzorcami i prawidłową techniką. Jak trafisz do dobrego boxa to wszystkiego Cię nauczą.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2850
Mieszkam w małym mieście to z crossfitem słabo u mnie. Może coś innego jeszcze?

Ogólnie czuję się jakiś ograniczony przez siłownię. Ciągle te same ruchy są wykonywane. I jeszcze ból dołu pleców. No nie wiem sam co robić. Albo po prostu będę robił na siłce to na co mam ochote a nie się zmuszać. Bieganie i rozciąganie, pompki różnego rodzaju. Coś co mi pomoże w poprawie kondycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776806
Możesz ewentualnie wprowadzić jakieś kompleksy sztangowe jako element kondycyjny jednak ta forma do tego typu treningu musi być już sensowna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2850
To znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776806
Wpisz sobie w wyszukiwarkę kompleks sztangowy i znajdziesz sporo informacji przydatnych na ten temat.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2850
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
A nie chcesz spróbowac zaczac trenować z głową i racjonalnie się odżywiać, żeby w końcu efekt się pojawił ?
W sumie wszystko zależy od Twoich celów.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ćwicząc z gumami można uzyskać ładne efekty

Wiecej