SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu propozycje pogrubień

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Proponuję pogrubienia dla X-Venom-X prezentuje on niewątpliwie wysoki poziom wiedzy, jego wypowiedzi są warte wyróżnienia. Także Marcopolo powinien dostać, ponieważ jest z nami dość długo i zawsze wykazywał się znajomością tematu.
Myślałem nad jeszcze jednym... Żądło - jest z nami krótko, ale widać, że ma pojęcie o dopingu, z niektórymi jego wypowiedziami można się nie zgadzać, co jednak jest normalne w tej dziedzinie. Myślę, że można by się zastanowić, im więcej osób z wysokim poziomem wiedzy się wypowiada tym lepiej, a żądło ma parę ciekawych rzeczy do powiedzenia.

Na 100% X-Venom-X, marcopolo też powinien zostać wyróżniony. Żądło jest z nami trochę krótko, dlatego tutaj wolę wysłuchać też opinii innych.
Oczywiście ostateczną decyzję podejmie jak zawsze w tych sprawach Mateo.

Co o tym myślicie?

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
gratuluje VENOM
marcopolo bedzie dobrze
ja tez jestem za pogrubieniem ciebie, wtedy tego nie powiedzialem, zabralem sie do czytania twoich wypowiedzi

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Noooo ! Nareszcie pogrubienie dla VENOMa - jak najbardziej za ! Juz sam mialem ochote to zaproponowac.

marcopolo - jasna sprawa - juz dawno zasluzyl sobie na pogrubienie.

Żądło - O.K. - ale jak obieca, ze nie bedzie wiecej krzyczal na forumowiczow zwlaszcza kiedy beda mieli inne zdanie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... acha ! jeszcze taka mala uwaga odnosnie ŻĄDLO - prosilbym go, zeby uwazal komu rozpisuje cykle ! ŻĄDLO - mam goraca prosbe - zerknij do profilu delikwenta zanim polecisz mu ktorys ze swoich cykli lub stosowanych przez Ciebie srodkow. Niektorzy pytajacy o cykle to jeszcze dzieci ! Dlatego jezeli zdarzy sie, ze ktorys nie ma wypelnionego profilu - popros go o wypelnienie zanim "cokolwiek" doradzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
... i znowu nie ten dział. Tak jak było w moim przypadku zaraz powie Ci to MaTEO
Swój głos postawie na X-VENOM-X. Zaskakuje mnie czasami swoją wiedzą biorącą się z doświadczenia i znajomości w temaci. Tutaj nie chodzi już o samą teorię.
Jeśli chodzi o żądło to poczekałbym trochę. Nic na tym nie ucierpi a przekonajmy się z czasem co jest naprawdę wart. Uważam, że "działa" za krótko jak na razie.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
VENOM jak najbardziej

a z żądłem to fakt, poczekalbym, ale mysle ze spokojnie zasluzy na bolda

Zmieniony przez - g4bb3r w dniu 2002-09-15 03:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Uch... Bold jest ciezki do udzwigniecia Teraz na moich postach ciazy waga odpowiedzialnosci... Chyba dam rade zrobic z tym ciezarem jeszcze kilka powtorzen W kazdym razie bede robil ta serie do upadku mózgowego a gdy zrobi sie ciezko poprosze kogos o pomoc przy powtorzeniach wymuszonych Dziekuje za zaufanie GRUBASOM tego dzialu

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336


Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Gratuluje Venom, 3maj tak dalej :)

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Zapomniałej napisać że rzucem Ci soga na dodanie sił przy tych powtórzeniach, bo zauważyłem że sam już słabne z takim ciężarem

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
VENOM - bede szczery - zgrubles - chyba najwyzszy czas abys pomyslal o diecie tluszczowej

a tak na powaznie to GRATULACJE !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
Mysle, ze ta propozycja dla zadlo jest o duzo, duzo za wczesna.
Picasso

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złoty cykl

Następny temat

PROPOZYCJE CYKLU

WHEY premium