SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu Kreatyna!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chciałbym aby każdy z was wypowiedział się na temat, swoich doświadczeń z kreatyną.
Pytam was, ponieważ osoby z którymi rozmawiałem miały różne opinie na temat tego suplementu. Jedni uważają że to przereklamowany produkt który w ogóle nie działa, drudzy natomiast uważają że to złoty środek. Zwiększa masę, moc i ciężar ciała. Jeszcze inni uważają że kreatyna działa ale nie tak wspaniale jak byśmy sobie tego życzyli.
Ja jestem po pierwszym cyklu, i jestem zadowolony. (brałem kreatynę Megabola), ale chciałbym żebyście wy się na ten temat wypowiedzieli. Ile braliście, jakiej firmy, z fazą ładowania czy nie, i jakie były wyniki.



Z góry dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem kreatynę Megabolu, Olimpa i HI-Teca. Najlepiej zadziałała na mnie kreatyna HI-Teca, potem Olimpu a po Megabolu nie miałem zupełnie żadnych efektów...
Kto wie jak będzie z tobą... Każdy organizm reaguje inaczej na dany specyfik.
Stosuję kreatynę regularnie od trzech lat i zawsze daje mi ona wspaniałe napompowanie podczas treningu, większą siłę, wytrzymałość no i tą upragnioną wagę/masę.
Dla mnie kreatyna i białko to podstawa suplementów.

Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
mój pierwszy cykl na kreatynie był taki: Kreatyna Olimpu z fazą nasycenia 10 kg na płaskiej waga nieznacznie.

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MULTIPOWER!!!
trzeci raz biore i za kazdym razem cool


Artur O.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Rok temu brałem kreatynę hitec nutrition i nic mi nie dała, ale przyznaje, że żle ją zażywałem. Teraz biorę olimpa w tabletkach. Siła poszła znacznie, waga trochę mniej. Ale jak się nie wyśpisz i nie wypoczniesz to ci żadna kreatyna nie pomoże.

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skaner - obejrzyj moj artykul "Rezultaty po kreatynie". Faze nasycania pominalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Ja brałem kreatyne sciteca i efekty były bardziej niz zadowalajace.
Po pierwszym cyklu mi doszło 5 kilo masy, po drugim 7, ale połaczyłem z massem sciteca; a po trzecim jakies 4 kilo. Według mnie to nic nie ma przereklamowanego w "Kretce" tylko trzeba do treningu, odpoczynku i diety podchodzic z typowym nastawieniem na robienie masy, a nie czekac bezczynnie na efekty.
Ja brałem z nasycaniem (2 cykle) 15g przez 5 dni i podtrzymywanie 25 dni po 5g , w ostatnim cyklu 20g przez 5 dni i podtrzymywanie 25 dni po 5g.




"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj 1 cykl bym na kreatynie multipowera jest to czysta kreatyna dlatego efekty byly cool sila masa srodek ten jednak jest drogi

Mortiis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna dobra jest tylko w pudrze reszta nie działa z firmy olimp i trec

anapolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biore keatyna olimpu od 3 tygodni, wyniki widze tylko ze laduje w siebie 15 tab. dziennie (bez fazy nasycenia), czy mam zmniejszyc ilosc pobieranych tab. czuje sie wspaniale, zero skutkow nipozadanych.

jam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potas a anabolizm mięśni

Następny temat

Rezultaty po kreatynie

WHEY premium