sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Zniknęła wyszukiwarka

Wysłana -
Witam
Zniknęła mi wyszukiwarka.
JAK SZUKAĆ W DANYM TEMACIE?
Tj. jestem w temacie np ODCHUDZANIE I ODŻYWIANIE i chcę wyszukać jakiegoś tematu, ale nie ma wyszukiwarki, opcji szukaj . Gdzie ona jest ?
Pozdrawiam!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie chodzi Ci o wyszukiwarkę w temacie, tylko w DZIALE.
Jest to niestety błąd, po wprowadzeniu nowej wersji - wyszukiwarka działowa wyparowała i IT ma to zgłoszone do poprawienia, czekamy..
Wysłana -
Tak, nie można wyszukać starych tematów. Szkoda :/
Wysłana -
Wszystko można wyszukać za pomocą google , wpisujesz interesującą Ciebie frazę/nick/nazwę działu ,dodajesz "+ sfd" i na pewno się uda.

Przywrócenie wyszukiwarki wewnątrz działu jest na liście do poprawek dla działu IT i na pewno wróci
Wysłana -
Witam
Minęło sporo czasu, a wyszukiwarki nadal nie ma.
Czyli trzeba zakładać w kółko nowe tematy, mimo, że już setki razy były wałkowane. W praktyce nie da się przeglądać starych tematów.

Czy to takie trudne dodać ta wyszukiwarkę do działu? - pytanie do twórców strony.
Wysłana -
Powtórzę ,co zostało napisane:

Banan

Przywrócenie wyszukiwarki wewnątrz działu jest na liście do poprawek dla działu IT i na pewno wróci

Odpowiedź od IT w tej sprawie była tylko jedna
Paweł Hordyński Pon, 01 Maj o 13:55
Tu jest taka sama sprawa, trzymamy się makiet i projektu. Jeśli to jest faktycznie potrzebne to może połączymy to z nową wyszukiwarką, dodalibyśmy taki filtr bo też tego brakuje, ale to musimy ustalić.

Sprawa (jak wiele innych) wisi i czeka na swoją kolej, jak coś zostanie zrobione - to na pewno pojawi się informacja.
Wyszukiwanie nie jest utrudnione, ponieważ jest wyszukiwarka ogólna oraz google, kto wie jak się nimi posługiwać na ten moment sobie poradzi.

Na resztę musimy poczekać, jak masz dodatkowe pytania kieruj bezpośrednio do działu IT
pawel.hordynski@sfd.pl lub work@sfd.pl
Wysłana -
Ok, rozumiem. Ale strona była już swietna i przejrzysta, a teraz nie jest dobrze. Dodatkowo trochę robiłem strony i dodanie wyszukiwarki to drobna kwestia.
Odnosnie szukania przykład, jak mam znaleźć wszystkie tematy dotyczące JAKĄ ŁAWKĘ KUPIĆ w dziale trening w domu . Chciałym przejrzeć tematy i poczytać.
Często robiłem taki rekonesans. Pozdr
Wysłana -
Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż dział IT zajmie się tą kwestią.
Póki co pozostaje
- https://www.google.pl/search?q=jaką ławkę kupić + trening w domu + sfd.pl&oq=jaką ławkę kupić + trening w domu + sfd.pl&aqs=chrome..69i57.9897j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
- http://www.sfd.pl/wyszukaj/t-jaka-lawka-do-domu.html 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź