SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zniknęła wyszukiwarka

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Witam
Zniknęła mi wyszukiwarka.
JAK SZUKAĆ W DANYM TEMACIE?
Tj. jestem w temacie np ODCHUDZANIE I ODŻYWIANIE i chcę wyszukać jakiegoś tematu, ale nie ma wyszukiwarki, opcji szukaj . Gdzie ona jest ?
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Nie chodzi Ci o wyszukiwarkę w temacie, tylko w DZIALE.
Jest to niestety błąd, po wprowadzeniu nowej wersji - wyszukiwarka działowa wyparowała i IT ma to zgłoszone do poprawienia, czekamy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Tak, nie można wyszukać starych tematów. Szkoda :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Wszystko można wyszukać za pomocą google , wpisujesz interesującą Ciebie frazę/nick/nazwę działu ,dodajesz "+ sfd" i na pewno się uda.

Przywrócenie wyszukiwarki wewnątrz działu jest na liście do poprawek dla działu IT i na pewno wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Witam
Minęło sporo czasu, a wyszukiwarki nadal nie ma.
Czyli trzeba zakładać w kółko nowe tematy, mimo, że już setki razy były wałkowane. W praktyce nie da się przeglądać starych tematów.

Czy to takie trudne dodać ta wyszukiwarkę do działu? - pytanie do twórców strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Powtórzę ,co zostało napisane:

Banan

Przywrócenie wyszukiwarki wewnątrz działu jest na liście do poprawek dla działu IT i na pewno wróci


Odpowiedź od IT w tej sprawie była tylko jedna
Paweł Hordyński Pon, 01 Maj o 13:55
Tu jest taka sama sprawa, trzymamy się makiet i projektu. Jeśli to jest faktycznie potrzebne to może połączymy to z nową wyszukiwarką, dodalibyśmy taki filtr bo też tego brakuje, ale to musimy ustalić.



Sprawa (jak wiele innych) wisi i czeka na swoją kolej, jak coś zostanie zrobione - to na pewno pojawi się informacja.
Wyszukiwanie nie jest utrudnione, ponieważ jest wyszukiwarka ogólna oraz google, kto wie jak się nimi posługiwać na ten moment sobie poradzi.

Na resztę musimy poczekać, jak masz dodatkowe pytania kieruj bezpośrednio do działu IT
pawel.hordynski@sfd.pl lub [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Ok, rozumiem. Ale strona była już swietna i przejrzysta, a teraz nie jest dobrze. Dodatkowo trochę robiłem strony i dodanie wyszukiwarki to drobna kwestia.
Odnosnie szukania przykład, jak mam znaleźć wszystkie tematy dotyczące JAKĄ ŁAWKĘ KUPIĆ w dziale trening w domu . Chciałym przejrzeć tematy i poczytać.
Często robiłem taki rekonesans. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy zmieniliiscie interfejs forum

Następny temat

logowanie, brak powiadomek -

Wiecej