SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zna ktoś smaczny sposób przygotowania ryb?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Siemanko, tak jak w temacie zna ktoś smaczny sposób przygotowania ryb? (oczywiście fit, chodzi mi o ryby takie jak:mrożone filety Morszczuk/Mintaj/Śledzie.)


Zmieniony przez - Arreeoo w dniu 2018-04-16 22:56:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja ostatnio się nie bawie i jak robie fryty w piekarniku to i rybę od razu wrzucam, tylko pieprz i sól. Mi smakuje i wystarczy.
Co innego jak masz całą rybę to mozan się pobawić w jej faszerowanie.

Tutaj masz fajny przepis
https://www.sfd.pl/Dorsz_w_pesto_z_batatami_z_pieca_by_makrosięzgadza-t1161025.html#post-18398890 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94141 Napisanych postów 363994 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667764
Nie kupuj mrożonych ryb
Glazury od groma na nich i tak naprawdę jak przeliczysz rybkę świeża bez glazury wyjdzie taniej,smczniej oraz będzie ją łatwiej przygotować .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dokładnie jak lodzianin, ja jak trafię dobrą, to kupuję więcej i sam mrożę sobie. Ryby białe uwielbiam po prostu na parze, wystarczy pieprz ew. trochę soli, a te z różowym mięsem zasmakowały mi bardzo lekko podsmażane na maśle.... obłęd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog marca 2018-wyniki

Następny temat

Sosy do potraw

WHEY premium