SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmodyfikowany ppl do oceny i poprawy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 76
Więc na moje oko to nic innego jak rampa z tym ze zamknięta na 5 serii in5 powtórzeń.

Przyjmijmy ze wszędzie gdzie miałem rampe to zamienię na 5x5 to ma sens taki trening?
Przykładowo klatka by wypadła w pon a kolejna piątek to wychodzi każda taśma co 4 dni. Taka częstotliwość jest ok?

I czy mogę walić np push pull legs tak jak podałem jednym schematem cxy lepiej np pon klatka 5x5 + akcesoria a piątek lżej? Z tym ze trojboisci co trening jada duze ciężary wiec moze zrobić jeden schemst na każdy trening I walić tak co trening ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Można dać 5 x 5 w ćwiczeniach głównych a reszta inną metodą, np. rampą. I 5 x 5 to nie jest rampa zamknięta, bo nie obejmuje progresji z serii na serie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 76
Aha czyli robimy 5 serii stałym ciężarem I dokładamy po prostu z treningu na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 76
Jak to forum żyje do tej pory jak po kilku dniach od postu odzywa się tylko jednq osoba. Kiedyś na drugi dzień w każdym poście rodziła sow dyskusja na 20 osób. Jak to forum jescze trwa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wiesz, to że nikt sie nie udziela nie znaczy, że nikt tutaj nie zagląda. A skoro otrzymałeś rzeczową odpowiedź to tym bardziej nie trzeba nic dodawać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena splita

Następny temat

FBW - co o takim planie myślicie?

WHEY premium