SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmodyfikowany Sernik Na Zimno by malinowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517


Owocowe ptasie mleczko, jogurtowy sernik na zimny itd. Cos dla lasuchow i nie tylko.
Moja dietetyczna modyfikacja sernika na zimno,bez masla, biszkoptu,tlustych serkow
waniliowych Jednak troche weglowodanow jest wiec pewnie nie dla tych ktorzy ich
surowo unikaja.Mysle ze czasem warto sobie pozwolic na male odstepstwo od diety pod
warunkiem ze z glowa

Skladniki:
* 3 galaretki (u mnie 2xagrestowa,truskawkowa)
* 3 bialka
* duzy odtluszczony jogurt naturalny 500ml. 0%
* puszka brzoskwin

2 galaretki rozpuszczamy w ok. 500 ml zagotowanej wody,mieszamy ,czekamy az ostygnie nastepnie dodajemy jogurt naturalny.Kroimy brzoskwinie,zalewamy jedna galaretke w normalnej ilosci wrzatku,czekamy az ostygnie.Brzoskwinie ukladamy w foremce ,zalewamy pojedyncza galaretka.Do mikstury 2galaretki-jogurt dodajemy wczesniej ubite 3 bialka,calosc laczymy,wylewamy do foremki.Czekamy na stezenie i wcinamy!


Wszsytkie skladniki kupilam w lidl'u wiec calosc wyniosla mnie 9 zl.
Czas przygotwania 15min + czas na stezenie.

Calosc to u mnie 12 kawalkow. Wartosci odzywcze na jeden:

kcal:80
B 6,0
T 0,025
W 11,0






















Jak stezeje to wrzuce jak to wyglada po pokrojeniu.


P.s. podobaja mi sie te psychodeliczne kolory

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe sernik z jogurtu musze sobie zrobić ale napewno bez dodania cukru/słodzika się nie obejdzie

ale łap soga za pomysł

Zmieniony przez - majkel47 w dniu 2009-03-27 21:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
obejdzie sie galaretki sa zrobione przy mniejszej ilosci wody wiec wydaje mi sie ze sa wystarczajaco slodkie zeby ten jogurt oslodzic

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517


troszke sie nie sciela jeszcze galaretka, ale w smaku jest pychotka Fakt faktem nie dorowna zwyklemu sernikowi czy ptasiemu mleczku ale smak jest ciekawy orzezwiajacy i kwaskowaty mniam!

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
..

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-03-27 23:17:01

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka Grecka

Następny temat

SHAKE jak z McDonalda ale bez kalorii

WHEY premium