SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany w planie treningowym.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Witam.
Potrzebuję waszej opinii i doświadczenia. Zanim przejdę do meritum, kilka słów o mnie.

Wiek: 28
Wzrost: 178
Waga: 82kg
Staż: 4+

Dieta: Czysta micha, liczę kalorie, pilnuję tego co trzeba. Aktualnie makro 80gT/350W/130B - 2400/2500kcal. Wspieram się odżywką białkową.
Przedtreningowo w tym momencie tylko kawa. Zestaw witamin regularnie.

Aktualnie trenuję FBW. 4x w tygodniu

2x w tygodniu wolne ciężary, trening wykonuję siłowo:
ATG / Martwy / Wyciskanie na płaskiej / Podciąganie nachwytem szerokim / OHP / Uginanie&prostowanie ramion/

2x w tygodniu trening uzupełniający, mniejsze obciążenie. Często z wykorzystaniem maszyn. Wykonywane dokładnie i technicznie.
Rozpiętki / Hantle skos / Ściąganie linki dolnej siedząc / Face pulse'y / Superserie na ręce na wyciągu, brzuch, łydki

Aktualnie dokładam po treningach jeszcze sesje cardio, bieżnie lub rowerek lub biegam w terenie w dni nietreningowe.

Wymienione wyżej rutyny diety i treningu pozwoliły mi zrobic całkiem fajną rekompozycję. Waga spadła o jakieś 5-6kg bo taki był plan.

Zastanawiam się nad przejściem na jakiś sensowny SPLIT albo PUSH PULL. Przy niskiej kaloryce którą mam zamiar utrzymac jeszcze przez ok 2 mies zaczynam odczuwac powoli stagnacje w wynikach silowych. Czas potrzebny na regeneracje też się wydłuża.

Na te 2 miesiące potrzebuje treningu który pozwoli mi utrzymac siłę ale zmniejszy trochę całkowity volume treningu abym nie chodził taki wymęczony przez cały tydzień.

Co polecacie ? Wprowadzic zmiany do obecnego systemu i zostac przy FBW czy może całkowita zmiana ? Proszę o podpowiedzi, wszystkie opcje rozważę.



Zmieniony przez - kaem w dniu 2017-09-02 13:48:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Witaj

Możesz pozostać przy FBW ale 3 dni w tygodniu. Przy długotrwałej redukcji lekki spadek siły jest nieunikniony, także dobrze sie z tym liczyć.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] sharkgym- dogonić marzenia

Wiecej