SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany w dziale !!!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93931 Napisanych postów 363730 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666888
Dział doping-zdjęcia bedzie pozostawał w zdecydowanej części w formie leksykonu.Tematy beda pozamykane.
Pozostanie jeden otwarty temat do umieszczania w nim zdjęć do oceny real/fake.
Umieszczamy tylko zdjęcia zgodne z regulaminem,osoby które miały styczność z danym produktem odpisuja tylko czy produkt na zdjęciu to oryginał czy podróbka,kwestie działania środka,bolesności itd rozmowy tylko i wyłacznie w dziale doping w temacie podwieszonym Polskie realia.

Wszystkie nowe postanowienia bedą w ciagu dnia-dwóch napisane w nowym regulaminie na stronie.

Do tego czasu prosze się wstrzymac z zakładaniem nowych tematów.

Jesli ktoś chce sie dowiedzieć czy jakiś konkretny produkt działa jest temat podwieszony w dziale doping "Polskie realia" tam sa dyskusje na temat działania produktów.

W tym dziale kończymy z pimperami i anty pimperami,osoby które przeniosą sie z tego działu do dopingu ze swoim pimpem będą usuwane ze społeczności SFD.

Wszystkie nowe postanowienia bedą niebawem umieszczone w nowym regulaminie działu.

Osoby nie stosujące sie do próśb moderatorów będą banowane.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
neevsky
Ja tam nie widziałem żadnego PiMPu w tym dziale.


to za chwile zobaczysz i wylecisz z banem bo dokladnie wiem do czego pijesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Temat nie zamkniety, wiec zakładam, ze mozna sie wypowiedziec. Jesli nie, prosze o usuniecie mojego wpisu.

Mam wątpliwości czy to dobry krok. Pimpu/antypimpu nie da sie wyeliminować. Jest i bedzie, nie mniej go w pl realiach.

Mysle, ze temat o danym labie to dobre miejsce na dyskusje na temat dzialania/bolesnosci/itp bo jest dużo zebranych informacji o interesujacej nas firmie w jednym miejscu.

To moja opinia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A ja popieram zmiany.

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2014-02-19 23:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
nie rozumie po co te zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93931 Napisanych postów 363730 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666888
To jest dział informacyjny,a nie dział od wyzywania się i skakanie sobie do oczu.Zmiany są i będą wprowadzane na bieżąco,koniec z handlem w tym dziale,trudno handlarze będą musieli znaleźć sobie inne miejsce w sieci.W temacie Polskie realia,kazdy przejaw pimpu bedzie skutkował banem.Jeden temat bedzie pilnowany na bieżąco bez potrzeby przegladania dziesiątek tematów w tym dziale.W tym dziale każdy bedzie mógł się zapoznać oraz wkleić zdjęcia wszystkiego co jest dostepne na rynku w pl i na świecie.Jeśli ktoś coś bedzie chciał zakupić to bedzie pytał w temacie "Polskie realia" o to kto stosował i czy warto.W tym dziale jest sporo osób które przesiadują tylko w jednym/dwóch tematach i tylko klepią i zachwalają środki.Kazda osoba która w tym dziale się o coś zapyta dostaje kilka ofert na pw od razu.Tak więc przykro mi ale się to skończyło.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tylko zeby byla miarka taka sama dla kazdego, bo tutaj czytajac wypowiedzi niektorych to az bije po oczach a przechodzilo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ja tam nie widziałem żadnego PiMPu w tym dziale.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 12647 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170643
lepiej bylo zlikwidowac Polskie Realia bo to teraz jedny temat w ktorym mozna sie czegos dowiedziec i pimp to dopiero tam sie bedzie teraz rozgrywal
a dzial zdjecia po rygorem wypowiadania sie tylko i wylaczenie na temat labu w ktorego temacie sie znajdujemy

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
czyli ,że foto danego środka mam wstawić dopiero mając go w ręku gdy spróbowałem jak działa tak? Oczywiście w konkretnym temacie tak?

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93931 Napisanych postów 363730 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666888
będzie wszystko w nowym regulaminie!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131
Dobrze że niektóre tematy pozamykałeś kropką na końcu w ten sposób najważniejsze tematy zostają na wierzchu nie trzeba szukać.. :)

Zmieniony przez - Rozpustnik w dniu 2014-02-21 02:15:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

British Dragon Ampy

Następny temat

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

WHEY premium