SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana trybu zycia oraz nawykow zywieniowych

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1209
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: MrsKaa
WIEK: 26
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 miesiace

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 54,5
WZROST: 165 cm
OBWÓD RAMIENIA: 29 cm
OBWÓD ŁYDKI: 31 cm
OBWÓD UDA: 53 cm
OBWÓD BIODER: 87 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 86,5 cm
OBWÓD TALI : 77 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 90 cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Zrzucic tluszcz z brzucha i bioder, zarys Miesni brzucha i ramion oraz ujedrnic posladki
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: kolana, 4 przebyte operacje, drugie kolano za rok lub dwa do operacji
WADY POSTAWY:
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE : brak
NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ?
Tak, Cykl co 26-28 dni
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE?
Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA?
Nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
Nie

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Nie stosowalam do tej pory zadnej diety, przyjmowalam zdecydowanie za malo posilkow i nie bylo to odzywianie racjonalne. Przy dotychczasowej diecie utrzymuje wage

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: Nie

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING
zaczelam cwiczyc dwa miesiace temu sa to raczej cwiczenia Ktore pomogaja mi zaczac regularnie trenowac. 4 razy w tyg od pon do pt cwiczenia takie jak jazda na rowerze stacjonarnym oraz cwiczenia silowe biceps triceps oraz uda i posladki


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1209
Czyli zawsze po obiedzie od razu zjesc jakis owoc i zrezygniwac z tych w miedzy czasie ? A moze macie jakies pomysly na jakis shake z owocow i mleka zeby mogl zastapic moze pierwsze sniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1209
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1209
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1209
Hej dziewczyny, chcialabym w koncu cos ze soba zrobic, jestem 1,5 roku po porodzie, jak widac na zdjeciach mam kilka rzeczy do „naprawienia“. Pierwszym najwazniejszym jak i najtrudniejszym dla mnie krokiem jest zmiana dotychczasowej diety. Jestem ogolnie typem „ niejadka“ nie potrzebuje i nie potrafie na raz zjesc duzo, ciezko jest mi sie zorganizowac i jesc w okreslonych odstepach czasu, 2 posilki dziennie zazwyczaj mi statczaly ale zauwazylam ze to chyba nie jest najlepsze rozwiazanie zeby cos osiagnac. Chcialabym Was prosic o ocene i pomoc w zrealizowaniu celow. Ulozylam wstepny Plan zywieniowy na jeden wybrany dzien
8:00 Platki owsiane z mlekiem
11:00 Kromka chleba z maslem, 2 jaja, pomidor, pol papryki
14:00 Gulasz drobiowy z kasza orkiszowa
15:30 Banan, jablko
18:00 Gulasz drobiowy z ziemniakami i salatka z ogorka
20:00 Banan i borowki z jogurtem naturalnym
Trenowac moge od pon do pt w domu mam rower stacjonarny oraz laweczke ze sztanga oraz hantlami. Zalozylam wstepnie:
Pon-sr-pt trening interwalowy
Wt-czw trening silowy
Co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Napisz coś więcej o tych kolanach. Poza tym taki opis nic nie mówi - bo nie ma ilości tego co zjesz. Ponadto posiłek z samych owoców - to jednak słaba opcja jeśli to ma się nazywać posiłkiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1209
Co do ilosci musze jeszcze zobaczyc jak sie to u mnie sprawdzi wiec dam znac za pare dni. W takim razie czym moglabym zastapic te owoce ?
Jesli chodzi o kolana to ogolnie mam wrodzona wade, za wysoko mam osadzona rzepke, ktora ma nieprawidlowy tor pracy i wyciera mi chrzastke, prawe kolano bylo operowane, przeciete wiazadla boczne rzepki oraz „ustawienie“ na nowo toru pracy rzepki przez wyciecie guzowatosci w piszczeli oraz przesunieciu przyczepow miesni. Po jakims czasie mialam rowniez kontuzje i doszlo do pekniecia lakotki ktora wymagala operacji, ogolnie mam slabe kolana nie moge ich obciazac tyle co potrafi zwykly czlowiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Najlepsze byłyby wszystkie posiłki składające się z białka, węglowodanów i tłuszczy. Najprościej takie przygotować w sumie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
i wrzuć to w kaklukator np na potreningu i podlicz ile wychodzi mniej więcej kcal,
jednak rzecz pierwszorzędna to kaloryczność diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak zobaczyłam zdjęcia to od razu pomyślałam, że wygląda jak pociążowy jeszcze zanim przeczytałam, że jesteś po porodzie :) Sprawdzałaś czy masz rozstęp kresy białej?
Na pewno warto pamiętać o wzmocnieniu brzucha układając plan treningowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1209
Nie mam rozstepu miesni brzucha:) wrzucilam jeden dzien na kalkulator i mimo wszystko wychodzi mi zaledwie 1700 kcal :( nie wiem czy jestem w stanie zjesc dziennie jeszcze wiecej zeby w siebie na sile nie wpychac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To dobrze, że nie masz- to daje większe możliwości w pracy nad brzuchem jak nie trzeba się o rozstęp martwić :)
Jak masz problem z "zmieszczeniem" to można na początek podbić produktami gęstymi odżywczo czy koktajlami. Ale pokaż nam te 1700 to może coś podpowiemy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężkie początki

Następny temat

Mamuśka w opałach :D

WHEY premium