SFD.pl SKLEP SFD

Dodaj odpowiedź

Zmiana trenera

Wysłana -
Czy i jak można zmienić trenera w potreningu? Proszę o podanie opcji dla osoby, która jest już w trakcie treningów i drugiej, która zakończyła treningi kiedyś i chciałaby może powrócić, ale z innym trenerem. Jeżeli są takie opcje, to gdzie jest lista - gdzie można sprawdzić referencje poszczególnych osób. Proszę o szczegóły.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
-> formularz kontaktowy na stronie potreningu.pl
-> kontakt@potreningu.pl
Wysłana -
http://potreningu.pl/plan/info/specialists 
Wysłana -
Banan
-> formularz kontaktowy na stronie potreningu.pl
-> kontakt@potreningu.pl


Miałem przerwę i chciałbym zacząć z nowym trenerem, innym niż przydzielony wcześniej odgórnie do planów /swoją drogą nie wiem, czemu to jest stale jedna osoba, wiem od kolegów, że też tak mają/. A gdy się już zapiszę - zapłacę, to nie chcę pisać do aktualnego trenera o zmianę, bo to trochę niefortunne. Poza tym strona kontaktowa nie działa - czytaj, nikt nie odpowiada na wiadomości wysłane przez ten link. I tu również mam takie wiadomości od kolegów, że nie dostaali odpowiedzi. Chciałbym się zapisać do trenera od razu przy wykupieniu planów, a nie potem. Czy jest ktoś decyzyjny w tej sprawie?
Pozdrawiam.
Wysłana -
Dostałeś 2 możliwości kontaktu z w/w serwisem , jeżeli przez formularz kontaktowy nikt nie odpowiada - w co wątpię, wiem że odpowiadają na bieżąco i mają po prostu setki maili dziennie , to należy spróbować i pisać na podanego maila , brac poprawkę iż nadal trwa okres ,w którym jest masa zapytań i na pewno nie jesteś jedynym oczekującym na odpowiedź.

Tutaj nikt nie odpowie na te pytania, ponieważ jest to forum sfd.pl a nie serwis potreningu.pl . Nie zajmujemy się bezpośrednio ich planami treningowymi, zmianami trenerów etc., chętnie odpowiemy za to (i to od ręki) na kwestie związane z forum
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź