SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Zmiana producenta suplementów

Wysłana -
Siemanko,

Do tej pory stosowałem produkty firmy K F D lecz gdzieś tydzień temu z ciekawości wszedłem na stronę sklepu SFD i zostałem niesamowicie zaskoczony zaopatrzeniem sklepu oraz cenami, w związku z czym zastanawiam się nad zmianą dotychczasowego producenta na produkty od SFD lub Allnutrition. Zastanawiam się jednak którego producenta wybrać, który oferuje lepszą jakoś odżywek jak i witamin. Moje zakupy suplementów to głównie białko oraz witaminy i głównie tym chciałbym się kierowowac przy wyborze, który producent oferuje lepszą jakość tych produktów. Może mieliście styczność z produktami obu producentów a może i mojego dotychczasowego i jesteście w stanie doradzić czy zmieniać czy pozostać przy dotychczasowym. Z góry dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam

Siła z wami!!!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
tak po krotce all nutrition=sfd
Wysłana -
zmieniaj na tego słusznego czyli SFD i all nutrition ;)
Wysłana -
Obie firmy proponuja te same produkty. Więc jakościowo są obie firmy ok. Roznice są kosmetyczne np jedna firma ma nac w tabsach a druga w kapsułkach itd
Wysłana -
Spokojnie możesz korzystać z obu firm . Jakościowo tak samo wysoko stoją
Wysłana -
Pytając się na forum sfd, wiadomo polecimy sfd, na k f d będą Ci ich produkty polceali i napiszą że sfd nie kupuj.
Wysłana -
Nie ważne co wybierzesz efekt będzie ten sam :)
Wysłana -
sfd, all czy K** jeden .uj
sorry k f d

Zmieniony przez - pawel39 w dniu 2018-08-04 00:37:00
Wysłana -
K** nigdy nie miało wpadek z wałowaniem produktów sfd tak, a jak jest na prawde obecnie tego nikt nie wie, no chyba ze ktos wierzy w badania ktore zleca sam producent i pozniej nimi się chwali
lepiej kupowac produkty renomowanych producentow typu olimp czy formotiva
Wysłana -
Wałek był ale teraz raczej sobie na to nie pozwolą. Za dużo do stracenia. Obiektywnie mówiąc obie firmy to k** i sfd to podobne jakościowo produkty. Ja jeżeli korzystam z białka to decyduje się na sfd. Na alledrogo mają nawet niezłą cenę 40 zł za 900 gram. Szkoda tylko że mało smaków do wyboru w tej ofercie. Allnutrition jest mniej opłacalny ponieważ to produkt sfd inaczej opakowany.
Wysłana -
ciesIaki4
K** nigdy nie miało wpadek z wałowaniem produktów sfd tak, a jak jest na prawde obecnie tego nikt nie wie, no chyba ze ktos wierzy w badania ktore zleca sam producent i pozniej nimi się chwali
lepiej kupowac produkty renomowanych producentow typu olimp czy formotiva
taaa i placic taka cene wysoka bo musza miec na oplacenie reklam w tv,gazetach i tych co reklamuja soba produkty...zreszta skad pewnosc ze tam np walek nie pojdzie np z zawartoscia bialka?
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź