SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana producenta suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Również nigdy nie miałem problemów z dostawami. Jedynie raz, jak przenoszony był magazyn.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 289
I paczka już u Mnie rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zależy czym się zamawia, kurier rzeczywiście szybko, jak mi się nie śpieszy to wybieram paczka w ruchu bo najtaniej (taki janusz ze mnie ) no i tu juz kolorowo nie jst bo ruchowi troche zajmuje zanim ona dotrze tak z 3-4 dni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
no paczki w ruchu rowniez nie polecam jak ktos chce miec szybko u mnie chyba 5dni szla ale inpost rewelscja nastepnego dnia u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 289
Ja kurierem zawsze zamawiam bo lubię mieć dostawę szybko, dużo to nie kosztuje a na drugi dzień towar jest (o ile sprzedawca wyśle szybko ) obawiałem się zamówić ale K F D przygrało w CH.. i zamówiłem z SFD i nie żałuję. Próbowałem próbki białka Allnutrition o smaku czekoladowo-bananowym. Mniej intensywny smak niż K F D ale chyba przez to że piłem z wodą i dałem 200ml zamiast 150. Piłem po treningu więc dlatego z wodą ale następną próbkę wypiję z mlekiem i zobaczę jak będzie smakowo. Napewno białko jest bardziej sypkie niż K F D więc będzie się lepiej szamało prosto z paczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Melatonina czy działa i jaka dawka? opinie ekspertów

Wiecej