SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana producenta suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
Dokładnie. Jak ktoś siedzi w branży to wie na czym opiera się ten biznes i ile kosztuje promowanie marki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Już w PB był artykuł jak to nibyu inni oszukują i co wyszło a nic, musieli potem prostować i przepraszać bo przegrali w sądzie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Ja osobiście wybierając białko sugeruje się głównie smakiem i ceną. Moim zdaniem nie ma co przepłacać za markę. Wybór między jednym wpc a drugim to nie to samo co między np. mercedesem a skodą. Z doświadczenia wiem że można kupić dobre białko o połowę taniej niż to od "renomowanych" marek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Sprawdzaj składy i w stosunku do ceny/ilosci wynieraj bardziej korzystne produkty. Przykładem może być porównanie Sfd Whey Protein Plus z Allnutrition Whey Protein.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 289
Panowie ale nie kłóćcie się która firma lepsza czy coś bo nie założyłem tego tematu żeby któryś z producentów był krytykowany itd. Poprostu chcę uzyskać pomoc, porady, opinie, może ktoś korzystał z produktów obu producentów i może porównać. Wracając do tematu to najbardziej interesuje mnie sprawa WPC pod produktami Allnutrition bo ma atrakcyjna cenę w porównaniu do K F D. Niby różnica w cenie nie jest kolosalna ale jak to mówią grosz do grosza... Chciałem zamówić próbki żeby sprawdzić ale nie ma aktualnie smaków które mnie interesują. Oczywiście ważną sprawą jest również obsługa klienta bo to jednak czasami istotne np.w przypadku otrzymania niekompletnego zamówienia albo opóźnień z dostawą, wtedy ważne jest żeby sprawnie problem wyjaśnić. Wiem że pisząc na tej stronie wszyscy będą pisać że SFD super itd ale oczekuje szczerych wypowiedzi a nie lania miodu ze względu na rodzaj forum. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za dotyczasowe opinie. A kto z was próbował np masła orzechowego crunchy Allnutrition albo pancake? Bo nie ukrywam że oprócz podstawowej suplementacji lubię też takie słodkie dodatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Masło orzechowe kwestia gustu. Mi bardzo smakuje z nerkowców i takie też stale zamawiam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Zdecydowanie najlepsze masło orzechowe to GO ON! Sante Peanut Butter. Nie jest to tylko moje zdanie możesz poczytać opinie w necie. Jeżeli chodzi znowu o białko wiem że to forum nastawione na produkt firmowy. Ja akurat nie jestem moderatorem, nie mam też żadnych profitów, ale z czystym sumieniem polecam ci białeczka z SFD. Nie będę się tu rozwodził co do składów czy uczciwości producenta. Polecam ze względu na smaki których jest wiele i w większości przypadków bardzo trafione. Coś o tym wiem troszkę białeczka w życiu wypiłem. Z allnutrition bym zrezygnował. To to samo co SFD, a cena już mniej korzystna.



Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 2018-08-05 13:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 289
tomcio11
Zdecydowanie najlepsze masło orzechowe to GO ON! Sante Peanut Butter. Nie jest to tylko moje zdanie możesz poczytać opinie w necie. Jeżeli chodzi znowu o białko wiem że to forum nastawione na produkt firmowy. Ja akurat nie jestem moderatorem, nie mam też żadnych profitów, ale z czystym sumieniem polecam ci białeczka z SFD. Nie będę się tu rozwodził co do składów czy uczciwości producenta. Polecam ze względu na smaki których jest wiele i w większości przypadków bardzo trafione. Coś o tym wiem troszkę białeczka w życiu wypiłem. Z allnutrition bym zrezygnował. To to samo co SFD, a cena już mniej korzystna.




Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 2018-08-05 13:34:59


A właśnie myślałem że Allnutrition ma lepszą cenę bo ma białko 900g za 49zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
SFD WPC Econo 750g zdaje się jest po 34,99zł, a duże opakowanie 2250g po 99,99zł, więc trochę taniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 289
Ale co to znaczy to econo? Czym to się różni od innego WPC?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Melatonina czy działa i jaka dawka? opinie ekspertów

Następny temat

Jaki doraźny dodatek na pobudzenie?

WHEY premium