SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Zmiana planu pomocy!

Wysłana -
Od pewnego czasu robilem 1 planem fbw lecz chce go zmienic poniewaz jestem na redu. Cwiczylem planem fbw sakera przez prawie 4 miechy a zmienic na ten plan co na zdj ale chcialbym go troche przerobic zamieniajac przysiad tylni z przednim na planie A i dodanie wykrokow, na planie B martwy zostawic i dodac z ktorychs dni podciaganie albo sciaganie drazka do klaty.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Z Twoimi zmianami również będzie ok.
Wysłana -
a i mozna jeszcze dorzucic cwiczenia na brzu? takie jak np chod farmera albo deska?
Wysłana -
clavo800
a i mozna jeszcze dorzucic cwiczenia na brzu? takie jak np chod farmera albo deska?

Oczywiście, że możesz. Choć pamiętaj, że podstawy budują i tak ćwiczenia złożone jak wiosłowania, przysiady martwe ciągi.
Wysłana -
Jestem po 1 takim treningu odpuscilem troche podstawy czyli siady i martwy bo widzialem ze mi to slabo idzie i zaczalem dol plecow czuc pomoze ktos ulowyc taki plan zeby martwy siady moglbym jeszcze dociagnac technika a dodac jakies inne cwiczenia zamienne
Wysłana -
Plan treningowy masz bardzo fajny. Daj delikatny ciężar i szlifuj technikę podstawowych ćwiczeń, zawsze możesz też wrzucić tutaj filmy to jakieś wskazówki zawsze damy.
Wysłana -
Może się okazać, że masz jakieś ukryte problemy z kręgosłupem.
Wysłana -
W przysiadzie za bardzo sie pochylam do przodu nwm czmu jak dopiero rozstawie szerzej nogi to troche sie ten kat poprawia i przy pelnym siadzie mam batwing czy jak to tam
Wysłana -
i czy ta liczba seri nie jest za duza bo do teraz robilem po 3 czsem 4 serie po 10-8 powtorzen

Zmieniony przez - clavo800 w dniu 2018-08-07 21:28:05
Wysłana -
Gdzieś są braki w mobilności jeśli są takie problemy z przysiadem. W kolicach bioder, stawu skokowego lub tu i tu.
Wysłana -
Nagraj przysiad to Ci powiemy gdzie są braki mobilności.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź