SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana FBW na... FBW?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
Cześć, ćwicze od dłuższego czasu FBW co drugi dzień, wygląda on mniej więcej tak:
1 zestaw:
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 10-8-6-5 powtórzeń
Podciąganie się na drążku nachwytem 3x6powtórzeń
Uginanie ramion z hantlami 3x10
Dipy z obciążeniem 3x8
Unoszenie hantel na boki 3x8
Brzuch + 30 minut cardio (najczęściej rowerek)

2 zestaw:
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w dół 4x 8 powtórzeń
Podciąganie się na drążku nachwytem 3x6powtórzeń
Uginanie ramion z łamaną sztangą 3x10
Wyciskanie francuskie 3x8
Wyciskanie żołnierskie 3x8
Brzuch + 30 minut cardio

Dieta generalnie nie wyliczona jednak kaloryczność i podaż białka wskazywałaby na etap robienia masy aniżeli redukcji. Efektem tego jest dosyć duży BF, przy 187 cm wzrostu ważę 95 kg i około 90 cm w pasie. Chcialbym teraz wziąć się za redukcję, najlepiej trzymając się planu FBW bo mi najbardziej odpowiada ale kompletnie nie wiem jak zmienić ćwiczenia, jaki zakres ruchów itd. Nigdy wcześniej nie byłem na redukcji. Przy okazji chciałbym zapytać czy obecny plan jest w porządku czy należałoby coś zmienić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Ale ten plan trzeba cały przebudować bo jest po prostu słaby. Nie masz martwego ciągu ani przysiadów. Trzeba zrobić jakiś porządny trening bo to taki na pół gwizdka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
Zapomniałem dodać, jest on na pół gwizdka bo jestem niedługo po operacji kolana. Dopiero wprowadzam powoli przysiad, z martwym się obecnie jeszcze wstrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No i dlatego się powinno wypełnić ankietę działu by wiedzieć dla kogo taki plan jest, czy nie ma problemów zdrowotnych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
tomek94s
Zapomniałem dodać, jest on na pół gwizdka bo jestem niedługo po operacji kolana. Dopiero wprowadzam powoli przysiad, z martwym się obecnie jeszcze wstrzymuje


A co lekarz na to ? Pozwolił już wdrażać ćwiczenia siłowe ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
Jak najbardziej, mogę już obciążać kolano więc dorzucam przysiad/suwnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
To ostrożnie wprowadzaj przysiad do planu i nie szalej początkowo z obciążeniem żeby dać czas na wzmocnienie mieśni wokół kolana.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Suwnice sobie daruj, bo tu łatwo przeciążyć staw kolanowy. Może narazie przysiady bez obciążenia lub goblet squat.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

push&pull siła do oceny

Następny temat

Ćwiczenia w domu, po kontuzji kręgosłupa.

WHEY premium