SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmeczenie, Energia bez kawy. Ile wody. Ile białka. Witalność.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Chyba nikt tego nie przeczytał bo przeraziła ich treść -- rozumie się jej ilość.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
to dobrze, znaczy sie ilosc od razu robi przesiew i ten kogo stac na glebsze zaangazowanie umyslu i przeczyta w calosci - bedzie unikal strzepienia jezyka po proznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
troche ten temat jest nie czytenly
moze jakies streszczenie, bo nie wiem czy ktos znajdzie sile na przeczytanie 10-cio ekranowego txt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
To rozdziel czytanie na poszczególne etapy

To powinno załatwić sprawę- nikt nigdy nie powiedział że od razu trzeba wszystko przeczytać-- można jak się chce ale nie musi jeżeli nie dasz rady. Tak samo jak z książką-- siadasz pierwszy raz i nie czytasz jej całej-- chyba że lubisz to i wciąga cię tak bardzo że nawet zapominasz o jedzeniu i połykasz ją wręcz.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Poprawione.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
Dziekuje Domer i dziekuje Skalar.

Teraz zapraszam wszystkich do dalszej debaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
oddychanie OK ...
ale jak już ktoś wspomniał na wodzie bez białka mięśni nie zbudujemy ...
w dodatku stosując się do tego artykułu szlag trafia teorię o jedzeniu często a po trochu bo twierdzą że nawet prawidłowo dobrany posiłek trawi się 3-4 godziny ... więc raz chcąc zjeść węgle raz biało musimy odczekać te 4 godz więc sobie nie zjemy co 2-3 ... dodatkowo czas się jeszcze wydłuży jeśli chcemy zjeść jako przekąskę owoc bo twierdzą ze najlepiej na pusty żołądek ...
artykuł w sumie fajny ale raczej dla ludzi bez większej aktywności fizycznej bo jakoś nie wyobrażam sobie kulturysty z tak małą ilością białka w diecie ... bo niby czym mięśnie mają się regenerować jak nie białkiem ?
i wedle tego artykułu duże ilości białka nie są za dobre tłuszczu też więc co ? na samych węglach jechać ? to zdecydowanie nie dla mnie bo ja nawet podczas budowania masy ograniczam węgle bo jestem podatny na tworzenie się zbyt dużej tkanki tłuszczowej ... a na samych owocach i warzywach ciężko by było budować masę ...
ja bym jednak traktował to wszystko z lekkim przymrużeniem oka :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najmocniejszy obecnie spalacz bez johimbiny

Następny temat

sizeon+massacra+ venom 3.0

WHEY premium