SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zlamanie kosci ramiennej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2211
Podczas silowania na reke zlamalem kosc ramienna. Jestem 3 tygodnie po operacji gdzie zastosowano gwoźdz śródszpikowy. Reke mam teraz w szynie, biore zastrzyki nivalin i tabletki milgamma na odbudowe nerwow bo mam tzw reke opadajaca (nie moge podniesc nadgarstka i kciuka), pod palce mam podlozona deske zeby dlon nie opadala. Dodam, ze w dloni czuje czasami mrowienie i reaguje na cieplo zimno, moge zacisnac palce w piesc ale juz pozniej ciezko wyprostowac.
Mam kilka pytan po jakim czasie powinna wrocic sprawnosc? Czy moze to byc spowodowane tym, ze przedramie mam jeszcze cale opuchniete? Czy moge zaczac cwiczyc ta reke?
Wiem, ze powiniem pytac o to lekarza ale czekam dopiero na wizyte bo od tego, ktory mnie teraz prowadzi niczego sie nie dowiedzialem. Jak ktos zna dobrego fizjo z okolic Slaska to tez prosilbym o kontakt, dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
1 nikt nie wie za ile uzuskasz sprawnośc, jedynie lekarz chyba on wie jak powazne są uszkodzenia.
2 pod okiem rehabilitanta jak najbardziej pewnie już można ją trenowac

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania są tak naprawdę zależne od Twojego stanu i żeby trzeba się z nim zapoznać i musi to zrobić specjalisty 'na żywo'. Skąd dokładnie ze Śląska być może będę mógł pomóc w drugiej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2211
Katowice, z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wysłałem namiary w wiadomości prywatnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skurcze ud, wykrecanie palców rąk

Wiecej