SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zioła dla mężczyzny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
Siemanko, poszukuje dobry i sprawdzonych ziół które wspomogą faceta w kłopotach. Czytałem sporo w internecie i ogólnie przewija się mnóstwo ziół lecz najczęściej są to Maca, korzeń żeń-szenia, buzdyganek. Mój problem polega na niskim popędzie seksualnym, z erekcją nie mam problemów bardziej chodzi mi o popęd, chcice czy jak kto woli to nazywać. Macie sprawdzone zioła na taki męski problem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pierwsza kwestia czy byłeś u lekarza oraz mialeś przeprowadzane podstawowe badania ? Poziom libido jest zależny od wielu czynników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
BPL-G
Pierwsza kwestia czy byłeś u lekarza oraz mialeś przeprowadzane podstawowe badania ? Poziom libido jest zależny od wielu czynników.

U lekarza z tym nie byłem, o jakie badania chodzi ?

Ps. Chciałbym tylko wyjaśnić że temat powstał dlatego, ponieważ szukam jakiegoś fajnego suplementy który poprawi mój libido itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Podstawowe oraz choćby hormony co mają na nie ogromny wpływ. Na libido wpływać może multum kwestii od problemów hormonalnych , stres, odżywianie (redukcja) , mała ilość snu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
Robiłem badania hormonalne jakiś czas temu, wszystko było z nimi w porządku
Jedyne czego potrzebuje to małego polecenia które z tych ziół faktycznie działa i napędza libido


Zmieniony przez - maczoszym12 w dniu 2017-08-03 10:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sam wynik hormonów w normie nie oznacza że wszystko jest ok , poza tym jak wspomniałem wyżej na problem należałoby spojrzeć w bardziej złożony sposób niż same 'ziółka' możesz się zainteresować poniżym artykułem:
http://potreningu.pl/articles/255/maca-zwieksza-wydolnosc-i-poprawia-libido 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kręgozmyk

Następny temat

Zapalenie mięśnia sercowego

WHEY premium