SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zineryt?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
Czy może mi ktoś powiedzieć czy to stosował? I czy po nałożeniu roztworu rano na twarz czy mogę potem nakładać makijaż normalnie? I jeszcze jedno, bo on bardzo wysusza cerę, więc czy jak będę się bezpośrednio po nałożeniu smarować jakimś kremem to nie wywoła to jakichś skutków ubocznych? Z góry dziękuję za odopowiedź.

Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Tabletki na trądzik - http://track.derminax.pl/product/Derminax/?uid=2484&sid=584&pid=123&bid=advandec Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
ja nigdy tego stosowałam Zinerytu bo na szczęście nie mam problemów z cerą,ale tutaj znalazłam jakiś odpowiedni artykuł adekwatny do Twoich pytań

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20478

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Zineryt kiedyś przepisał mi lekarz,na jakiśtam czas pomógł..ale na ten lek skóra strasznie szybko się uodparnia,takze jeśli jedna buteleczka Ci nie pomoże to daj sobie spokuj.Zaopatrz się lepiej w maść Benzacne10%

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
Dziękuję ;) Juz będę wiedziała :P Rano nie używać Zinerytu:P
A co do Benzacne... dziękuję Ci bardzo, mi to nie pomaga, wyglądałam po tym jakbym miała łuszczyce conajmniej. Dla mnie nie jest dobry. Teraz będę się trzymać Zinerytu, mam nadzieję, że mi pomoże! Oby! ;)

Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Bo Benzacne stosuje się miejscowo a ni na całą twarz.Pozatym skoro mówisz ze tak wyglądałaś znaczy ze wysuszył Ci skórę,bo po takich środkach stosuje się kremy nawilżające.Pozatym Benzacne można kupić także 5%.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
hehehe no wiem, wiem... wysuszył i to bardzo. Ale teraz nie myślę o tym, tylko o Zinerycie. Zastanawiam się czy on sam mi wystarczy? Czy powinnam jakoś tą całą kurację jeszcze czymś sobie wspomóc? Jakimś innym kremem?

Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1912
Ja używam zinerytu i używałem też innych leków i maści i uważam go za jeden z lepszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
Innych? Tzn konkretnie jakich? Można wiedzieć? :)

Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1912
Teraz nie powiem ci wszystkich ale napewno Isotrexin, Differin, Aknemycin, Davercin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
Hmhmhmmmm... a na przebarwienia? Coś stosowałeś? Bo z tego co wymieniłeś to raczej jest typowo przeciwtrądzikowi, prawda?

Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1912
Nie na przebarwienia nic nie stosowałem bo naszczęście u mnie się same goją. Ale wiem że dośc dobry jest Noscar

Zmieniony przez - szym_ek. w dniu 2006-05-18 07:00:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata:D:D

Następny temat

potrzebny dobry lekarz sportowy!!!

WHEY premium