SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zincteral-Jak zażywać ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
Poprosiłem lekarza rodzinnego o przepisanie Zincteralu na trądzik jak mam go dawkować i o której porze dnia ? (w ulotce jest napisane 1 tabletka dziennie)czytałem również że cynk zmniejsza poziom miedzi i czy muszę kupić również miedź i zażywać ?
Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
skoro poprosiłeś lekarza ,a on / ona przepisał lek , to dlaczego o dawkowanie dopytujesz teraz w internecie?
dopytaj lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
na pudełku napisane 1x1 to już wiem jak zażywać ale czy kupić miedź i zażywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
nie ma takiej potrzeby. na przyszłość jeśli idziesz do lekarza tylko po receptę to znaczy, że masz jakąś wiedzę i nie potrzebujesz konsultować jej z nikim. w przeciwnym wypadku o wszystko wypytujesz lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
J./Banan konsultowałeś się bezpośrednio z lekarzem wiec dopytywać później na internecie nie jest rozsądnym rowzwiązaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieustępujący ból wszystkich stawów.

Następny temat

Grypa żołądkowa - ból głowy i zawroty

WHEY premium