SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zimowa kuracja :D:D:D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1514
Co sądzicie o tej kuracji:
1-6 metka -40mged.
1-6 omka - 750mg -week
1-10 deka- 400mgweek
1-10 tesc.prol-100mg-week
7-13winko 3amp week 11-13clenbuterol 2tabed
Nakoniec Hcg i clomid.Oczewiśćie do tego dieta oraz odzywki . Wiem ze to jest strasznie duż kuracja ale kilka osób w moim mieście robiło ją i efekty były niedowy***.. jednym słowem masakra ...tylko wszystko trzeba z głowa hehe:P .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Za młody jesteś myślę, że ten temat trzeba zamknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
o dużo za dużo

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
jesli dobrze liczę to jest 1530 mg soku w sześciu pierwszych tygodniach

po***ało cie?

Zmieniony przez - klufczyk w dniu 2005-09-15 15:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556

za szybko na sterydy!
za ta kase mozesz zrobic kilka za***istych cykli na stackach kreatynowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
ale poco kreatyna skoro można 750mg teścia na tydzień...żeby siać zgrozę w gimnazjum,swoim zalanym cielskiem lub raczej ciałkiem bo pewnie z 54kg waży ten potwór...
cóż za brak wyobraźni ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
kuracja w sam raz dla mnie

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie widziałem tu jeszcze takiej kuracji nigdy szczerze mowiac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Co wy gadacie za duże dawki?Gościu pomyślał, że jak ma się już zabierać za sterydy to najlepiej brać "megabombowe" dawki, byle by przybrać na masie i sile, nie patrząc na konsekwencje.A mowią, że ludzie zaliczają się do gatunku Homo-Sapiens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu już nawet nie chodzi o te dawki , ale samam ilość użytych środków przeraża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1514
Słuchajcie są u mnie ludzie w mieście co potrafili wziasc jak to się ktoś chwalił winówke testosteronu czyli 750 ml czyli 750 strzłów w rok, u tego gościa sie kuracja nie konczyła walił wszystko co mozliwe cały rok jak sam wspomnial brał ( deke ,winko,antka,metke ,omke ,teścia ,undestori oczewiście odblok) był ogromny w wiku 19 lat miał 58 cm w lapce w pasie moze z 85 cm tak ze gigant , kolejny gośc potrafił wstrzykiwac sobie codziennie 1-2 strz tescia dziennie.Mozna ich troszke wyliczac u mnie w mieście ale to szczeguł .Jednak kazdy mowi ze jak juz brac to zaczynac od słabszych kuracji zrobic ich kilka a póżniej jak to się mówi trzeba bombe heh:D ,a w moim przypadku to kilka tych kuracji było.Narazie jestem po przerwie bo się balowałlo przez wakacje ale moge wspomniec ze w maju miałem po 10 tesciach i 100 metki juz 48 w łapce . Tak ze ja nie prosze o to zeby mi mówic czy za duzo czy za malo bo ja i tak zrobie swoje chodzi mi tylko o informaje czy coś dorzucic czy jakas inna kolejnosc brania ..pozdro wszystkim:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.: do madrych tego dzialu :.

Następny temat

Niebieska Deca

Wiecej