SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zima, Czas Ciężko Popracować - Prosze o pomoc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79
Witam, wrzucalem tego samego posta w temacie "trening pytania i odpowiedzi" ale ten temat jest martwy...nikt nie odp wiec prosze was tutaj O Experci o pomoc chlopakowi ktore chce powalczyc o swoje marzenia i lepsze zycie...

Mam 18 lat gram w I ligdze juniorow i powoli jestem przygotowywany do gry w III lidze seniorow nie chce zawiesc osob ktore na mnie licza i przede wszystkim samego siebie gdyz na poczatku tej rundy swietnie mi szlo (np. 8 bramek w 4 meczach z czolowymi druzynami) bo trenowalem a pozniej brak treningu spowodowal zatrzymanie "rozwoju"...spadek kondycji(nad ktora pracuje) czucia pilki etc
Prosilbym aby ktos z expertow tego dzialu rozpisal mi plan tygodniowy majacy na celu poprawienie szybkosci(przyspieszenia) i nie wiem jak to okreslic- dryblingu"? gdyz mam problemy w pojedynkach jeden na jeden a dla napastnika to kluczowa umiejetnosc.
wiek:18
wzrost:175
waga:73
cel: ZNACZNA poprawa szybkosci/przyspieszenia i "czucia pilki(drybling, zwody walka 1vs1)

Dziekuje za wszelaka pomoc! ;]

~~ża wszystkie ewentualnie niezrozumialosci z gory przepraszam za pomoc obiecuje sogacza;] POZDRAWIAM~!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Chyba najlepiej jakbyś pogadał ze swoim trenerem klubie.Jako zawodnik 1 ligi juniorów powinieneś być prowadzony przez trenera.Poszukać możesz jeszcze w necie jakiś zestawów treningowych,ale to wszystko wymaga konsultacji z trenerem który cię prowadzi.Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można być dobrym piłkarzem bez szybkości?

Następny temat

Jak kopać znacznie mocniej w pare dni ???

WHEY premium