SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziemniaki z piekarnika - alternatywa dla ryzu

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8116
Jak ktoś nie może już patrzeć na ryż polecam spróbować ziemniaki z piekarnika, do kuraka wyśmienite.

Wartości odżywcze na 100 gram
87kcal 1,7 bialko 0,1 tłuszcz 20 węglowodany

Ziemniaki kroimy na plastry, nie za grube.
Pokrojone ziemniaki kładziemy na folie aluminiowa posypujemy Vegetą,pieprzem papryką,czosnkiem w proszku czy co tam lubicie.
Wstawiamy do piekarnika na 250*C na 20 minut najlepiej odrazu razem z kurczakiem(przepis B-50 https://www.sfd.pl/soczysta_piers_z_kuraka-t443164.html ).Po 20 minutach wyjmujemy, dajemy troche sera i na nastepne 10-20 minut do piekarnika.





Na zdjeciu podane z rybą

Zmieniony przez - blender1 w dniu 2008-10-25 13:15:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
o***albym to teraz
1

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No dokladnie ,kurva smacznie wyglada.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
chyba znow staje sie głodny a ledwo jadłem :DDD

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
mozesz podac sposob przygotowania?? jakies przyprawy??
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8116
Ryba - mintaj opiekana w jajku z dodatkiem panierki która dostarcza mi ciotka z Włoch


Ciezko powiedziec co to jest wyglada jak prazone platki kukurydziane lekko zmielone, bardzo chrupkie.Reszta białego proszku to jakies przyprawy o ostrym charakterze.Najpierw opiekam w jajku z dodatkiem tego proszku, pod koniec smazenia posypuje papryką, pieprzem i przyprawą do gyrosa, najlepiej nierównomiernie tak ze w jednym miejscu jest za duzo w innym zas wcale.Przepisu na kapuste chyba podawac nie musze

Zmieniony przez - blender1 w dniu 2008-10-25 17:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Jak rozgrzewasz piekarnik z 15min, pieczesz 20min, i ponziej kolejne 20min, i bedziesz tak jadl 2-3 razy w tygodniu to proponuje Ci zerknac na rachunek za prad

Najlepsza alternatywa dla ryzu jest makaron ryzowy, a ziemniaki mozna posypac majerankiem i usmazyc na patelni, i trwa to 5min a nie godzine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
mysle ze z tym piecem to moze cos w tym byc- zalezy jaki piec jeszcze ktos ma- ja mam akurat nowy z mastercoock jak sie nie myle pol roku temu wymieniany wiec moze tyle pradu nie pobiera

Z tym jajkiem probowalem- nawet dobre, pozwolilem sobie dodac troche przypraw jeszcze, krotki czas przygotowania, mozna zrobic wiecej, zarcie odgrzac potem w mikro
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
dobre az glodna jestem jak takie jedzonko widze

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Można przeciesz upiec w piekarniku gazowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Najlepsza alternatywa dla ryzu jest makaron ryzowy

kasza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wieloowocowa sałatka :)

Następny temat

Omlet Wojtasa

WHEY premium