sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Zielony stolec po multiwitaminach od treca

Wysłana -
Yo.
Jak w tytule.
Odstawiłem sobie witaminy i po krótkim czasie już nie miałem ciemno-zielonego stolca.
Szukając jakiś informacji, osoby które miały taki problem, to jednak im doskwierały bóle czy innego tego typu problemy a to się mnie nie tyczy.
Również osoby, które spożywały dużo szpinaku (czy jakiś pokrewnych produktów), miały taki problem, lecz tutaj też nie spożywam takich produktów.

Teraz pytanie, jaki składnik wywołał taki efekt i czy jest to w ogóle problem? Wywalić witaminy i spróbować co innego?

Skład treca.
https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/witaminy-i-mineraly/multi-pack.html
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zaburzenie w metabolizmie bilirubiny
ja mialem tak po gerce
Wysłana -
A przychodzi ci jakaś myśl, który składnik/i, mogły tak zadziałać?
Pierwsza, najprostsza myśl, że jak problemy z metabolizmem, to pobudzacze metaboliczne, czyli ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego, bioflawonoidy cytrusowy, cholina, inozytol, PABA

PS.
Jak możesz, wyjaśnij skrót, gerce. Jestem laikiem ;)

Zmieniony przez - kishida w dniu 2017-06-15 04:41:42
Wysłana -
gerka czyli geramina, inaczej dmaa.
Wysłana -
niestety trudo bedzie namierzyc skladnik w tak rozbudowanej mieszance, jednak masz racje, to moze byc cos co dziala stymulujaco na uklad trawienny
Wysłana -
Nie pozostaje mi nic innego jak szukanie witamin bez tych składników i eksperymentowanie.
Dzięki za rady!

Zmieniony przez - kishida w dniu 2017-06-15 08:02:19
Wysłana -
Ja kiedys po witaminach olimpu tych sport czy jakos tak mialem innego odcienia mocz
Wysłana -
kamilplnk, normalne, nadmiar witamin się wydala w moczu
Wysłana -
Z olimpem kazdy tak chyba miał, brałem kiedyś te treca i nic nie zauwazyłem dziwnego
Wysłana -
na wszelki wypadek mozna wykonac badania lipidów, czy tez proby watrobowe i morfologie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź