SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielony prosi o rade.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Hej.
Mam takie pytanko.Ja ćwicze jak narazie w domu (bez atlasu)i nie jestem też tak bardzo zainteresowany, żeby wydawać kase na suplementy(o ile wiem to nie jest to tanie) tym bardziej że nie mam stałego dopływu kasy(nie mam jeszcze 18-stki).co do pytania.Chciałby wiedzieć co mam jeść żeby jednak (nawet jeżeli powoli) rosły mi te mięśnie.Chodzi mi tu o produkty.
Bede wdzięczny za jakiekolwiek porady.
z góry thx.

nerka

hrhr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dieta jest niezbedna jesli chcemy zmaksymalizowac efekty swoich cwiczen na silowni. By za jej sprawa spowodowac by miesnie rosly nalezy jadac kazdego dnia odpowiednie ilosci bialek/weglowodany i tluszczy w kilku rownomiernie rozlozonych posilkach. Polecam Ci najpierw przeczytac post : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058&forum_id=10&t_orig=8345&forum_title=Od�ywianie&M=Fałsz&S=Prawda z ktorego dowiesz sie wiecej na temat podstaw. Jesli cos wyda Ci sie niejasne zapraszam ponownie, chetnie doradze.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Si2uel - sog za artykuł

Moderator działu Sporty Ogólnorozwojowe i działu Dla Zupełnie "zielonych"
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Zrobilem go musze przyznac raczej ze swojego wygodnictwa ale takze ze wzgledu na to ze pocztakujacym pomaga wiedza skompletowana w 1 miejscu. Nawet jesli maja nikle pojecie o odzywianiu nie chca zadawac setek pytan a chodznie po archiwum nie zawsze bywa wygodne. A tam znajda odopowiedzi na ponad polowe pytan ktore notorycznie pojawiaja sie w dziale odzywianie a to juz cos.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 118
Jedz wszystko ziomeczku, w tym wieku Ci nie zaszkodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tricepsiki

Następny temat

Zdjęcie

WHEY premium