SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielona Herbata

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474
Czy zielona herbata jest dobrym srodkiem pomagajacym w spalaniu tluszczu? ,jesli tak to w jaki sposob ja uzywac ?

...and watch your body transform

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
myslisz ze pijac herbatke spalisz tluszcz?
powiem ci ze nie spalisz tluszczu nawet uzywajac Xenadrine. Najwazniejsza jest dieta i wysilek fizyczny. Jak juz tak bardzo ci zalezy zeby zgubic pare kilo to pobaw sie w ECA (tusspiect + kofeina + aspirynka) - NOI CWICZENIA!!!


pozdrowka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja piję zieloną herbatę bez cukru trzy razy dziennie, nawet jak nie pomoże w paleniu tłuszczu to na zdrowie nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że istnieją kaspułki zawierające wyciąg z zielonej herbaty ale i te są stosowane w połączeniu z odpowiednią dietą i aerobami. Żeby takie stężenie uzyskać musiałbyś wypić ze 40 bardzo mocnych herbat dziennie. Ja piję niesłodzoną zieloną herbatę już chyba czwarty czy piąty rok i czuję się świetnie. Nie wiem czy pomaga ale w każdym bądź razie nie szkodzi ;)

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474
rany wiem ,ze nie ma cudownych lekow ,i nic porzadnego wysilku niezastapi :] ,a co do tussipectu to po 1.aptekarze mowia ze jest juz nieprodukowany(ten w tabletkach) po 2.zawiera mase innych rzeczy oprocz efedryny(niekoniecznie nieszkodliwych),stosowalem EKA z tussipectem i niezle bylo ,ale do czasu ,bo pozniej caly czas chodzilem zaspany i zmeczony chodz bralem nieduza dawke - 2 tussy + kawa + polopiryna S przed treningeim

...and watch your body transform

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Wydaje mi sie, ze takie herbatki pomagaja w przemianie materii (co ogolnie wspomoze metabolizm i ulatwi odchudzanie) ale bez dobrej diety i treningu nie schudniesz...chlip

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Nem:
1 post wyslany
6 przeczytanych
0 glosooow
niewypelniony profil

Nem, o co Ci chodzi?

"...ludzie ale wy gadacie bzdury!
wierzycie w bajeczki, że łykając jakieś " cudeńka" schudniecie. Bzdura, chcecie schudnąć to ruszcie tyłki i przesteńcie się objadać. nem..."

Kto tu gada bzdury... ?

hhhmmm...
NO COMMENTs

Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Somatotropina - stosowanie

Następny temat

Jeszcze raz dibencozide

WHEY premium