SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziele na mase !!! ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) Nie chodzi mi o gandzie !
Slyszalem ze na mase pomagaja rowniez ziola ! ? czy to prawda ? jezeli ktos wie o takich to niech sie ze mna podzieli wiedza !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DORZUCE TUTAJ SWOJE DOŚWIADCZENIA. KOZIERADKA HMMM MOŻE JEST DOBRA ALE JEST CHOLERNIE GOSZKA I STAJE NA GARDLE.
MAXX POWIEDZIAŁ ..CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA MASY.. ZGADZA SIĘ!
ALE TO NIE JEST ODŻYWKA KTÓRA PIJESZ. NASIONA KOZIERADKI TRZEBA BRAĆ MIN 3 RAZY DZIENNIE.JEŻELI KTOŚ WYTRZTYMA TO BRAVO!!!
PS JEDZCIE JA Z MIODEM. JA KIEDYŚ ŁYKAŁEM JA NA SUCHO I NASIONKA PRZYKLEIŁY MI SIĘ DO GARDŁA.BLEEEE SIEDZIAŁEM PÓŁ DNIA Z GŁOWA W ZLEWIE.

ironmen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
PROPOLIS (tabl.):rano na czczo: 2
2h po sniadaniu: 2
przed treningiem: 2
1h przed kolacją: 1
przed snem: 1
POLLEN (tabl.):rano na czczo: 3
2h po sniadaniu: 2
przed treningiem: 2
1h przed kolacja: 1
przed snem: 2
APIVIT(tabl.):rano na czczo: 1
2h po sniadaniu: 1
przed treningiem: 1
BIOSTYMINA(amp.): raz dziennie w dniu treningu
ZEN SZEN(tabl.):po sniadaniu: 1
po obiedzie: 1
Słowniczek:
POLLEN: - pyłek kwiatowy- to dietetyczny produkt spożywczy zapewniający niezbędne ilości białka, aminokwasów, lipidów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
PROPOLIS, APIVIT - wzbogacone produkty pszczele zawierające składniki cenne dla organizmu ludzkiego, takie jak: łatwo przyswajalne cukry proste (fruktoza, glukoza), enzymy - substancje ułatwiające trawienie oraz mikroelementy.
Mają działanie odżywcze, wzmacniające i uodparniające.
BIOSTYMINA: wyciąg z liści Aloesu, pobudza czynności obronne organizmu, wskazana przy dużych ubytkach sił witalnych i przewlekłych stanach wyczerpania.
Dodam, że wszystkie te środki są dostępne w aptekach bez recepty, koszt ich jest bardzo niski więc warto spróbować, zaszkodzić nie zaszkodzą a efekty murowane!


szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
To jest cykl Dąbka!! Jest o nim w archiwum forum! poszukaj, to znajdziesz więcej informacji!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
sa tez ziola zwiekszaace laknienie a co za nimi idzie takze mase

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Termitek, masz rację, ale ta masa to nie całkiem taka mięśniowa jest później

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
zalezy jak kto czym sie faszeruje

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno jaszcze są dobre nasiona kozieradki bierze sie je 3 razy dziennie są troche smierdzące i niedobre ale niema nic za darmo albo masa albo nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Nie słyszałem, ale popytam. Skąd to wiesz maxx???

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Patrz "KiF" 5(36) pażdziernik-listopad 2001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
dzęki crash zaraz poszukam bo jakoś mi to w oczy nie wpadło, ciekawe czemu, jak zawsze czytam od dechy do dechy??

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
szaba jak mozesz to wrzuc co wyczytasz

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czekolada ???

Następny temat

Posilek po treningu

Wiecej