SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 76 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 334
Zgłaszam się. Po pierwsze primo, zasady są znane, gdyż raz miałem to szczęście uczestniczyć w jednym z testów i wywiązałem się ze wszystkich jego założeń. Po drugie primo, w sklepie sfd regularnie zaopatruję się w niektóre produkty marki Allnutrition a wyżej wymienionych jeszcze nie miałem okazji testować a chętnie je sprawdzę i mam nadzieję że moje spostrzeżenia komuś się przydadzą. Po trzecie primo - ultimo, taki test do dodatkowa motywacja, żeby jeszcze rzetelniej podejść do ... już chyba pasji.


Zmieniony przez - wjj23 w dniu 2017-06-20 15:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944
Zgłaszam się. Jeszcze nie brałem udziału w żadnym teście. Jestem na ostatnim tygodniu redukcji, później 4tyg reverse. Myślę, że coś się dla mnie znajdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5969
Witam, chętnie wezmę udział w teście. Zjadłem w swoim życiu juz trochę przedtreningówek więc mam nieco doświadczenia w tym. Aktualnie przygotowuje się pod Runmageddon także kilka boosterów na gorsze dni miło poprawi jakość treningu. Rownież intra-workout patrząc po składzie powinien miło wspomóc treningi przy dłuższych sesjach. Brałem juz udział w testach i ze wszystkiego się wywiązałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
Również zgłaszam swoją kandydaturę do testowania nowych produktów allnutrition
Ps.w razie nie wybrania proszę admina/moda o podeslania linka do tematu by obserwować test


Zmieniony przez - N_PL_K.O.zak w dniu 2017-06-20 19:45:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Witam, chętnie wezmę udział w teście, aktualnie jestem na końcówce redukcji i kończę puche Extremall , chętnie spróbuję czegoś nowego

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Też zgłaszam chęć wzięcia udziału w teście.
Już raz miałem przyjemność wzięcia udziału w teście organizowanego przez sfd. Wówczas był to test białka i bcaa Optimum Nutrition. Przedstawiłem nawet filmiki z procesu rozpuszczania itp.

Do obecnego testu zgłaszam się bo ciekawi mnie działanie produktów Pro series, głównie to czy są warte swojej ceny. Zwłaszcza jestem ciekaw sporej dawki cytruliny w porcji Pre. W trakcie treningu zdarzało mi się popijać bcaa, ale nigdy niczego w postaci Intra więc chętnie też przetestuję jak na mnie podziała.

Dodatkowo od swojego dotychczasowego pre mam prawie 2 miesięczną przerwę, a po ciężkiej sesji przyda się dobry kop

Sfd power przydałby mi się na dni kiedy zmęczony dniem będę na treningu potrzebował większego pobudzenia niż pompy

A batony to Kto ich nie lubi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
łapa w górę - chcę i ja :)

masa, masa, masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Witam,

prosze rowniez do zapisania mnie na test suplementow.
Mialem juz doswiadczenie w przeprowadzaniu tego typu relacji, wraz z filami na portalu youtube.

Tak jak przedmowce ciekawi mnie dawka cytruliny. W chwili obecnej jestem okolo 4m off od pre work.

Wybierajac mnie, zobowiazuje sie przeprowadzic relacje na tip top.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16179
I ja z chęcią wziąłbym udział.
Jeszcze nie testowałem produktów tej firmy, więc może przypadną mi do gustu, i zawitają u mnie na stałe :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który Stack Kreatynowy

Następny temat

Test i Opinie Berserk Labs Rave Berserk Labs Rave Cover

WHEY premium