SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Protein Plus

Wysłana -
Link do regulaminu oraz testu http://www.sfd.pl/Wielki_Test_biała_SFD_WPC_Protein_Plus-t1161486.html

Na zgłoszenia czekamy do 9.02.2018. Wyniki ogłosimy 11-12.02.2018

W tym temacie proszę się zgłaszać i zadawać wszelkie pytania.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-02-06 09:00:59
Wysłana -
Odżywki białkowe to jeden z bardziej popularnych suplementów diety. Większość osób zdaje sobie sprawę, jaki jest ich cel stosowania. Jednak nie wszyscy wiedzą, jakie smaki z danej firmy są najlepsze. Tutaj często pojawia się problem, gdy chcemy kupić dany produkt. Dlatego też powstał ten temat. Zapraszamy w nim do zgłoszeń w celu rekrutacji do testu odżywki białkowej SFD WPC Protein Plus.

Zgłoszenia odbywają się do czasu 09.02.2018 r. Z kolei wyniki osób wybranych odbędą się między 11 a 12.02.2018 r.

Temat ten powstał w celu zgłaszania się do testu i ewentualnego zadawania pytań związanych z testem.

Istotne jest, aby zapoznać się z regulaminem testu oraz tematem gdzie będzie się od odbywał: http://www.sfd.pl/Wielki_Test_biała_SFD_WPC_Protein_Plus-t1161486.html.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
chetny
Wysłana -
Chętny.
Wysłana -
jednak nie jako pierwszy, ale zgłaszam się

kilka zdań o mnie - trenuję kulturystykę 8 rok, na forum szczególnie udzielam się w dziale "przygotowania do zawodów" i sam tam też prowadzę dziennik, większość osób z działu na pewno mnie kojarzy
Aktualnie jestem w okresie budowania masy mięśniowej, na ten moment wpc wykorzystuję w różnej formie - polewy do ryżu, dodatek do kaszy manny, dodatek do serka wiejskiego/twarogu, czy tradycyjnie w formie posiłku potreningowego wpc ze słodkimi płatkami i owocami

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2018-02-05 20:44:53
Wysłana -
Zgłaszam się!!! Siłownia ponad 12 Lat. Intensywność bardzo wysoka wręcz śmiertelna.
Wysłana -
Zgłaszam się! Aktualnie biorę udział w projekcie trener + podopieczny na forumowym dziale dla juniorów! Chętnie wyrażę obiektywną opinię o nowych smakach!
Wysłana -
zgłaszam się!
Wysłana -
Zglaszam sie :)
Wysłana -
i ja również

kiedy będzie informacja komu się udało wziąć udział w teście?
Wysłana -
zgłaszam się :)
Wysłana -
ja też chętnie wypróbuję nowe smaki i napiszę opinię :) Także zgłaszam się :) Uzależniona od smaku odżywki białkowej :) nowe smaki zapowiadają się ciekawie :)TOFFEE COFFEE i duuużo czekolady :) uwielbiam :) Co o mnie prawie 3 lata crossfit plus siłownia. Treningi 4-5 razy w tygodniu dosyć mocne bo uwielbiam poczucie zmęczenia po nich :)

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-02-05 21:41:20
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź