SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Protein Plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Zgłaszam się ;) Trening siłownia 4x/tydz, wysoka intensywność. 5 lat przerwy ze względu na wypadek(złamanie kregosłupa). Wróciłem jakieś pół roku temu .(Po powrocie przez jakieś 2,5 mc crossfit, jednak wróciłem do przewalania żelaza czyli tego czego mój organizm się domagał )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Mój ulubiony temat znów założony - testy Oczywiście, jako wieloletni fan białek SFD zgłaszam ogromną chęć przetestowania nowych smaków. Trenuję siłownia 4x (2x siła, 2x hipertrofia) plus crossfit 1-2 razy w tygodniu, plus po każdym siłowym, jak nie ma crossa to sam robię interwał crossowy, także intensywność i objętość bardzo duża. Aktualnie próbuję budować w tym trybie masę i jak na razie jakoś się to udaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2819
zgłaszam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16185
To i ja się z chęcią zgłoszę,
Aktualnie redukcja 4xsilowy 3xcardio/interwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
A to ja też się zgłoszę. Słodkości nigdy dość :D Aktualnie siłowo/hipertrofia więc białka nigdy dość :)


Zmieniony przez - KC21 w dniu 2018-02-06 07:30:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Zgłaszam się.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
To i ja może spróbuje od dłuższego czasu używam suplementów marki SFD, smakowo, cenowo jak i jakościowo wymiatają moim zdaniem.

Z zawodu jestem... nauczycielem Angielskiego i trenerem personalnym, kulturystyką zajmuje się 4.5 roku i w tym czasie udało mi się przejść sporą metamorfozę, za równo fizyczną jak i psychiczną

5 Treningów siłowych w tygodniu, do tego 5x cardio na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887107
To ja również zgłaszam swoją kandydaturę

Aktualnie trenuję 6 x w tygodniu i 6 x w tygodniu cardio po 40 minut.
Trenuję już ponad 3 lata a nowe smaki białka chętnie przetestuję na swoich omletach! Bez których dzień był by stracony!


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2018-02-06 09:31:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 483
Ja bardzo chetnie ;) Cos o mnie-cale zycie od dziecka plywam zawodowo. Aktualnie trenuje 13x w tygodniu. Sa to 3 treningi plywackie ranne, 6 treningow plywackich popoludniowych, 3 treningi na silowni i 1 trening na hali. Jestem dobrym kandydatem, bo odzywki bialkowe wykorzystuje codziennie oprocz normalnego picia do deserow i drugich sniadan. W owsiankach z wykorzystaniem serwatki jestem mistrzem. Tyle kombinacji co ja, nie wykorzystal chyba nikt. Metoda prob i bledow powstalo mega duzo przepisow, ktore wykorzystuje codziennie. Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Zgłaszam się do testu, jeśli chodzi o odżywkę białkową to jadłem ją już chyba z każdej firmy i w każdej formie, więc jestem odpowiednią osobom do testu ^_^.
Dodatkowo działam na SFD nie od wczoraj tylko od lat, także z przyjemnością podtrzymam tradycję! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testoseron Pierwszy cykl

Następny temat

Wielki Test białka SFD WPC Protein Plus

WHEY premium