SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Delicious Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Oczywiście również się zgłaszam z wielką chęcią testowania nowego białka, tym bardziej że od lat mi towarzyszy w 99% marka SFD Tyle odmian truskawkowego, vanilii i czekolady to nie mógłbym przejść obok tego obojętnie Aktualnie przygotowania do redukcji, a po świętach już start na całego. Nie licząc jakiegoś cardio lub interwałów, leci 4-6 treningów w tygodniu (siłownia i crossfit) z nastawieniem na redukcja+wydolność i wytrzymałość Z ogromną chęcią rozeznałbym się w tych nowych białkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Zglaszam sie. Wraz z żoną trenujemy. na grupie super faje dziki jest moja żona Ewa Tchorzewska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
rowniez sie zglaszam

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Witam. Trenuję amatorsko od około 2 lat- głównie FBW 3 x w tygodniu na siłowni oraz raz na weekendzie trening domowy typu HIT (dla potrzymania kondycji). Od wiosny jako formę cardio dołączę jeszcze biegi na krótkich 5 km dystansach.
Z przyjemnością spróbuję nowe smaki białka, tym bardziej mnie ciekawi jak to białko się sprawdzi w smothie oraz wypiekach fit (mam to szczęście, że żona przygotowuje mi tego typu wypieki).
Miałem już przyjemność brać udział w jednym Waszym teście -nowego smaku waniliowego poprzez grupę "Super Fajne Dziki". Z przyjemnością wezmę udział w kolejnym teście.
"Tak czy siak" dzisiaj prawdopodobnie zamówię dostępne smaki, bo "dziki i loszki" z grupy chwalą nowe białko, szczególnie smak "biała czekolada z brzoskwinią.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do usłyszenia :)
Łukasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
Witam zgłaszam się do testu białek brałem już udział w poprzednich testach jestem moderatorem na grupie super fajne dziki. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
zglaszam sie :) uzywam bialek tylko sfd i bardzo jestem ciekawy tego nowego bialka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1463
Zgłaszam się chętnie trening siłowy 5 razy w tygodniu amatorsko uprawiam kickboxing cardio 5 razy wtygodniu biegam w pół maratonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1174
Hej,

Jestem z grupy Super Fajne Dziki. Przygodę z siłownią rozpoczęłam rok temu - zaczęło się od zajęć fitness, a teraz jestem prawdziwym "dzikiem" na siłowni. Trening 4 razy w tygodniu, ale w dni nietreningowe ciężko mi usiedzieć na pupie, wiec cały czas wymyślam aktywne atrakcje.

Do białek miałam kilka podejść, jednak te, które próbowałam nie przypadły mi do gustu. Właśnie od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu białka, bo wiem, że pomoże mi to zarówno w budowaniu sylwetki jak i regeneracji po dziczym treningu :) Ostatnio przeglądałam ofertę SFD i chciałabym spróbować, któregoś z tych białek, a przetestowanie tylu smaków będzie idealne w tym momencie. Będę mogła wybrać, który smak najbardziej mi odpowiada i w końcu zacząć spożywanie białka z przyjemnością :)


Zmieniony przez - mestene w dniu 2018-03-29 10:17:17
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
również się zgłaszam
ostatnio brałem udział w teście WPC Protein Plus z czego moim zdaniem zdałem rzetelne opinie na temat każdego smaku,
natomiast co do tego produktu to jednak jest to totalna nowość, bo podobno pod względem smakowym biją na głowę konkurencję, także bardzo chętnie sprawdziłbym czy moje kupki smakowe również będą wniebowzięte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTRIFIT GELA PUR, stawy

Wiecej