SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłaszanie błędów - TUTAJ! - tylko wg procedury z 1 posta!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
W leksykon mogę wejść bez problemu, klikając na w/w link wywala błąd ale klikając w link w którym jest umieszczony error nie ma opcji by wywaliło co innego. Ale jako niezalogowany użytkownik nie mogę wejść w leksykon wiec potwierdzam że coś nei tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Właśnie podejrzewam, że w każdy bezpośredni link do konkretnego produktu wejdę, ale samo wejście w leksykon już możliwe dla mnie nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
dzięki , problem dokładnie opisany i przesłany do IT
jako niezalogowany / incognito również nie można wejść do leksykonu jako do działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Banan
dzięki , problem dokładnie opisany i przesłany do IT
jako niezalogowany / incognito również nie można wejść do leksykonu jako do działu


Działa, dzięki za reakcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
to ja dziękuję za info i potwierdzenie, poniewaz mi nikt z it nie odpisał - ale dobrze ,ze poprawili ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34621 Napisanych postów 89651 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938885
Witam...mam problem z wejściem do spamu w dziale doping tzn gdy wpisuje hasło wyskakuje że niepoprawne i dzieje mi się tylko tak gdy wchodzę przez telefon natomiast wchodząc przez tablet wszystko jest ok....da się coś z tym zrobić ? Druga sprawa też w spamie non stop odświeża stronę , ciężko cokolwiek przeczytać i nie tylko mi się tak dzieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ewidentnie wina telefonu, problemy zgłaszamy wg procedury z pierwszej strony
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34621 Napisanych postów 89651 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938885
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
a) autoodświerzanue strony. Średnio raz na 2sekundy i tak w kółko + brak możliwości edycji ostatniego posta swego. Screnna dot. Edycji wrzucę pod postem.
b) nie widzę potrzeby robienia screena w kwestii odświeżania,ale jeśli mus to zrobię
c) https://www.sfd.pl/Temat/OstatniaOdpowiedz/1148839
d) 185.135.2.15
e) android 6.0.1 i 7. Na pełnej wersji. mobilna ok
f) chrome 59.0.3071.125
g) Grekar9

A właśnie, macie w planie przywrócenie autoodświeżania gdy ktos napisze nowy post?

A to sie włącza po kliknięciu w edycje posta. Pozdro



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
czy problem jest dalej aktualny, czy się coś zmieniło od momentu zgłoszenia?

bo wiem,ze było coś robione z mobilną przez weekend, dlatego zanim zgłoszę wolę dopytać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze stroną główną

Następny temat

Propozycja możliwości edycji w swoim temacie

Wiecej