SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłaszanie błędów - TUTAJ! - tylko wg procedury z 1 posta!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Nie wiem czy było zgłaszane ale na pewno nie poprawione

1 ciagłe odswieżanie strony po wrzuceniu filmiku z yt nie mozna zejsc do dołu strony
2 printscreen akurat nic nie da ;)
3 błąd wystepuje na komputerze na tel nie ma takiego odswieżania , widzialem w spamie ze nie tylko mi taki problem wystepuje
4 firefox 53.0.3 (32 bity), win 8
5 rutkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
zgłoszone juz z 2 tyg temu %) ale im wiecej zgłoszeń tym lepiej, jednak przede wszytkim w tego typu zgłoszeniach bardzo wazny jest przykładowy link do takiego tematu , a w Twoim go brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24824
Nie mogę wejść do swojego tematu. Po tym jak doomer zmienił jego nazwę pojawia mi się komunikat:

Brak dostępu do tematu
Temat oczekuje na moderację!

1. gdy wchodzę do tematu - https://www.sfd.pl/Trening_na_czczo__kolejność_posiłków-t1150500.html
2. (załącznik)
3. link w 1
4.
5. komputer
6. chrome
7. moj





Zmieniony przez - sectorek w dniu 2017-06-22 12:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Już kilka osób mi pisało o tym problemie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
domer
Już kilka osób mi pisało o tym problemie.


to trzeba to zgłaszać, takie akcje nie mają prawa bytu, coś jest ewidentnie nie tak

sectorek - dzieki , Twoj opis też przekazałem, wraz z kilkoma innymi przykladami ktore otrzymałem od paru osób do szefa IT

otrzymałem juz odpowiedz,ze to sprawdzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
sectorek
Nie mogę wejść do swojego tematu. Po tym jak doomer zmienił jego nazwę pojawia mi się komunikat:

Brak dostępu do tematu
Temat oczekuje na moderację!

1. gdy wchodzę do tematu - https://www.sfd.pl/Trening_na_czczo__kolejność_posiłków-t1150500.html
2. (załącznik)
3. link w 1
4.
5. komputer
6. chrome
7. moj






Zmieniony przez - sectorek w dniu 2017-06-22 12:46:22


zerknij czy juz jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24824
WYgląda na to, że jest ujż OK. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
a) okoliczności w jakich powstaje (jaka została wykonana akcja, która wygenerowała błąd) np. gdy wchodzę na stronę główną wyskakuje "to i to"

Gdy próbuje wejść w temat Leksykon suplementów pojawia się komunikat
Błąd serwera aplikacji. Serwis chwilowo niedostępny, prosimy spróbować ponownie. Za utrudnienia Przepraszamy!

Wydaje mi się, że jak wszedłem niedawno w bezpośredni link do konkretnego suplementu to mnie wpuściło, ale teraz głowy bym nie dał

b) printscreen (całej strony lub okna ,np. narzędziem 'wycinanie')

screen


c) link do strony generującej błąd i krótki opis
Leksykon

opis jak w punkcie a

d) Adres IP z jakiego się łączy klient sprawdzić go można na : http://whatismyip.org/ (wystarczy podesłać przez wiadomość prywatną lub bezpośrednio na adres [email protected] lub [email protected])

ip ewentualnie mogę podać chociaż to ze stronki znacząco różni się od tego z polecenia ipconfig

e) czy błąd występuje na komputrze, czy też telefonie - jeżeli na telefonie to czy na pełnej wersji czy mobilnej (m.sfd.pl)
komputer

f) wersja i nazwa przeglądarki oraz system operacyjny
Chrome Wersja 59.0.3071.115
Fire Fox 54.0
Win 7

g) nick

ogoremat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
dziwna sprawa, przed chwilą wszedłem do działu www.sfd.pl/suplementy i kliknąłem na leksykon w subforach
i link https://www.sfd.pl/Leksykon_suplementów-f154.html działa poprawnie

proszę sprawdź jeszcze raz, moze masz jakis stary link zapamiętany czy coś
jezeli nie i nadal po probie wejścia jest nie tak , to zgłoszę do it

myslalem, ze moze po ostatnich zmianach strony głównej cos sie popsuło ale przynajmniej u mnie działa dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Niestety po wyłączeniu przeglądarki, przeczyszczeniu cookies i nawet wejściu w ten link problem nie ustąpił. W sumie ten problem towarzyszy mi już od dłuższego czasu.
Ale mogę potwierdzić jedno. Wyszukałem sobie jakiś swój komentarz ze starego, nieużywanego konta i o dziwo tam nie mam problemu wejść
randomowy suplement

edit: Jak chce wykorzystać dany link i cofnąć się do Leksykonu to mam ten sam błąd jaki zgłaszałem post wyżej.

Leksykon


Zmieniony przez - ogoremat w dniu 2017-06-28 21:35:56

Zmieniony przez - ogoremat w dniu 2017-06-28 21:36:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze stroną główną

Następny temat

Propozycja możliwości edycji w swoim temacie

WHEY premium