SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6501
Ja również chciałbym zgłosić swoją kandydaturę:) Nie miałem nigdy przyjemności testować produktu allnutrition, dlatego jeżeli zależy wam na rzetelnie przeprowadzonym teście to nie przechodzcie obok mnie obojętnie:)

Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Zgłaszam się na ochotnika do testu !
Dlaczego?
Ponieważ:
- jestem pochłaniaczem słodyczy - protein wafer może być godnym zastępnikiem
- mógłbym porównać pre-workout z serii PRO do ExtremeAll i Hero Pump(byłem uczestnikiem testu)
- jestem idealnym kandydatem do testowania shotów, ponieważ bardzo mało śpię, a energię trzeba mieć - mogę ocenić, czy klepie
- Intra workout też wygląda na fajny suplement, miło by było go przetestować

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32864 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Zgłaszam się do testu z dużą przyjemnością :)

Nigdy w zyciu nie miałem żadnych supli ALLnutrition Więc zawsze to nowe doświadczenie :)

Zostały ostatnie 3-4 tygodnie redukcji ( cel ponizej 10% BF ) praca fizyczna 9-10H + siłowe 4x( w domu) + bieganie 5km 2-3 x , więc każdy strzał powera przyda się idealnie:)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-23 18:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
te wafelki smakuja miazga,
mialem okazje probowac wszystkiego co bedzie tetsowane musze rowniez dac moja opinie:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
W niedzielę wieczorem podam listę osób.

Dziękujemy za zgłoszenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
lasican1
lukas218
deja vu
szaunima
ogoremat
QbiX89
wjj23
natalijka
Z wybranymi osobami zgłoszę się na pw.

Dziękuje za zgłoszenia i do następnego testu


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-25 22:10:31

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Dzięki dla całej Ekipy SFD, postaram przeprowadzić test najlepiej jak potrafię.
Jeszcze raz z góry dziękuję za zaufanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944
Również dziękuję. Mam tylko jedno pytanie, gdyż to mój 1 test. Przykładowo dostaje 10 batoników z czego smaki się powtarzaja- wiadomo, wystarczy jedna opinia. To samo tyczy się pre, intra i sfd shotow tak ? Czy mogę dac 2 opinie jeżeli wrzucę raz jedna a raz podwójna porcje


Zmieniony przez - szaunima w dniu 2017-06-26 14:33:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
to zalezy od Ciebie 1 opinia może być jak weźmiesz jedną porcję a druga jak dwie, lub na samym koncu jak wszystko przetestujesz opiszesz wszytsko w jednym poscie że jedna porcja podziałała np pobudzenie 5/10 a dwie porcje 8/10 itp.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
nie dostaniesz 10 batoników zachłańcu Ty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który Stack Kreatynowy

Następny temat

Test i Opinie Berserk Labs Rave Berserk Labs Rave Cover

Wiecej