SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu nowości od ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Link do regulaminu oraz testu https://www.sfd.pl/Test_nowości_od_ALLNUTRITION-t1168747.html

Na zgłoszenia czekamy do 15.07.2018 godzina 8:00. Wyniki ogłosimy 15-16.04.2018 W przypadku braku odpowiednich kandydatur, nabór może się przedłużyć.

W tym temacie proszę się zgłaszać i zadawać wszelkie pytania.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Zglaszam sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33057 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Jak zawsze z ogromną przyjemnością zgłaszam się do TESTU :) - gwarantuje dobrze przeprowadzony Video test wraz z Video opinią :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Zgłaszam się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
to i ja się zgłoszę :) na forum już jakiś czas. Sport praktycznie od dziecka. Teraz głównie crossfit - 5 razy w tygodniu plus i w sumie tak już od ponad 3 lat. Poza tym bieganie od 2013 roku = a wiadomo że pizza i ciastki to ulubione jedzenie biegaczy :) Co do tego ... czasami siłownia, rower i aktywny wypoczynek :) Warunki formalne co do aktywności i obecność na forum spełnione :) na pewno będą opinie rzetelne i na czas :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
z ogromną przyjemnością zgłaszam chęc wzięcia udziału w teście moja aktywność to siłownia 4-5 razy w tygodniu i crossfit 3-5 razy bardzo chętnie potestuję i będzie motywacja do większej aktywności, ponieważ cytując klasyka "biegam, bo chcę jeść więcej ciastków", więc będzie motywacja, żeby w końcu ruszyć się w las na bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Witam. Trenuję amatorsko od około 2 lat- głównie FBW 3 x w tygodniu na siłowni oraz raz na weekendzie trening domowy typu HIT (dla potrzymania kondycji) lub trening w domu na "stacji treningowej".
Z przyjemnością spróbuję nowe prezentowane produkty marki ALLNUTRITION.
Dieta- trzymana w ryzach (obecnie redukcja na poziomie 2000 kcal), od sierpnia podbicie na 2400 kcal (czyli na zerowe zapotrzebowanie).
Miałem już przyjemność brać udział w jednym Waszym teście -nowego smaku waniliowego poprzez grupę "Super Fajne Dziki" oraz białek z serii SFD WPC Delicious Protein . Z przyjemnością wezmę udział w kolejnym teście- uważam, że w poprzednich wywiązałem się należycie.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do usłyszenia
Łukasz.

Członek grupy na FB: "Super Fajne Dziki"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też się zgłaszam: moja aktywność to teraz głównie rower (mtb), w przypadku podłej pogody "siłownia" (niestety bez ławki). Po zakończeniu udziału w zaplanowanych wyścigach, wracam na siłkę przygotowywać się do sezonu siatkówki amatorskiej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Zgłaszam się, z przyjemnością przetestowałbym tak ładnie wyglądające produkty, a pizze w szczególności.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
a pod zdjeciem mialem pisac ze chyba konkurs sie szykuje
tez sie zglaszam i moze wkoncu sprobuje tej pizxy bo przy zamawianiu supli zawsze zapominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Zgłaszam się do testowania
aktywna kobieta trening siłowy 3x tydzień, rower, tenis
z przyjemnością wypróbuję nowości, to zdecydowanie coś dla mnie
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test nowości od ALLNUTRITION

Następny temat

Witaminy i suple - jak jeść i kiedy?

WHEY premium