SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zewnetrzna czecs bicepsa - jakie cwiczenia?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos moglby mi napisac ktore cwiczenia rozwijaja zewnetrzna, a ktore wewnetrzna czesc bicepsa. Z gory dziekuje

serdecznie pozdrawiam
Marek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
która według Ciebie część jest wewnętrzna, a która zewnętrzna? sprecyzuj pytanie

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co sie orientuje to są 2 głowy bicepsa:
- długa (zewnętrzna)
- krótka(wewnętrzna)
zreszta sam zobacz: http://www.bartleby.com/107/illus411.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie. Mawashi?

among the blind a one-eyed man is king
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem , wiem czytalem artykul problem z bicem i wasz na ten temat wywod. Dajcie sobie sopokoj! Ja nie jestem anatomem, ale moim zdaniem mesien ktory znajduje sie na zewnatrz reki bedzie zewnetrznym i na odwrot , wiec dletego tak napisalem, ale moze jest zupelnie odwrotnie? Dziwny jest ten swiat... Powrocmy jednak do problemu do ktorego ten watek sie zaczal...
Otoz ostatnio zauwazylem, ze moj biceps jest nierowny - bardzo wypukly od strony tulowia (wewnetrznej), a wklesly od strony zewnetrznej.
Pytanie za 100 punktow brzmi: Ktore cwiczenia sa na wewnetrzna (te od strony ciala), a ktore na zewnetrzna.
Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wewnętrzną:
1.uginanie ze sztangą w szerokim uchwycie
2.Uginanie sztangielek w oparciu o ławkę skośną.
3.Nawet modlitewnik ale szeroki chwyt(sztanga prosta) tak aby przy zgięciu odcinek między dłońmi był większy niż między łokciami(o modlitewnik opierasz kość ramienną i łokieć).
Na zewnętrzną:
1.Uginanie ze sztangą łamaną.
2.Ug. z sztangą prostą z wąskim uchwytem (ok.15 cm.)
3.Ug z hantlem w oparciu o udo (tyle że opierasz kość ramienną o wew. stronę uda, a nie łokieć)
4. Modlitewnik z łamaną
5. Wyciąg.
To tylko przykłady...

among the blind a one-eyed man is king

Zmieniony przez - paziuu w dniu 2002-01-11 23:29:57

Zmieniony przez - paziuu w dniu 2002-01-11 23:30:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na bica ???????????

Następny temat

SIŁOWNIA W DOMU Co kupić lepiej ATLASA czy Ławkę, sztangę już mam!!

WHEY premium