SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestawienie suplementów na cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 787
Witam, otóż mam pewien problem, ostatnio wpadło mi trochę suplementów z których chciałbym zrobić cykl ale nie wiem czy warto jeść wszystko na raz, akurat na chwilę obecną jestem na antybiotyko terapi (wg lekarza refluks przełyku choć ja stawiam na wrzody) w każdym razie, cykl chciałbym zrobić normalny choć nie wiem czy nie przesadzę z ilością tego wszystkiego, nie będę pisał jakiej firmy są produkty bo nie chce robic reklamy, w każdym razie:
Kreatyna 5-10 caps
BCAA - 4-8 caps
Witaminy 2 caps
Testo Booster 6 caps
ZMA 4 caps
Cytrulina 5g
Beta Alanina 3-6g

Co daje razem dziennie w DT : 30 caps i 11g prochu i DNT : 21 caps i 8g prochu, teraz się zastanawiam czy to nie za wiele jak na dzienne dawki tego wszystkiego czy raczej coś odstawić i jest tu coś zbędnego, dodam że ZMA wolał bym utrzymać w dziennej suplementacji ze względu na Magnez którego za mało jest w jakimkolwiek zestawieniu witamin przy moim trybie życia, coś dorzucić coś odjąć? Cel masa , wiek 26, waga 78 wzrost 180
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Kapsy nic nam nie mówią, jeden kaps moze mieć np 500 mg kreatyny inny 1250mg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 787
Kreatyna 1 caps - 1000mg
Bcaa 1 caps - 1000mg
Sugerowałem się dawkowaniem wg producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Kreatyna 5g przed i po treningu w nietreningowy 5g
BCAA - 1g bcaa na 10 kg masy przed treningiem
Witaminy wg opakowania
Testo Booster jaki to produkt ?
ZMA 4 caps
Cytrulina wg odczuć mozesz dać 3g i sprawdzisz
Beta Alanina ok 5g codziennie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 787
Testo Booster od K** , w każdym razie praktycznie na to samo wychodzi choć nie wiedziałem ze tak dawkuje się bcaa, jednak dobrze dowiedzieć się czegoś nowego :) dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecał bym wersje w proszkach, na dłuższą metę łatwiej to się bierze niż 40 kapsli dziennie i z połowę taniej będzie. Dawkowania producentów z reguły są ok. Do tego stacki przedtreningowe możesz znaleść odrazu w podobnych dawkach co podajesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreta HMB glutamina

Wiecej