SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw prośba o rady

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Witam wszystkich zastanawiam się na zakupem takiegoż zestawu:
a) http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-lawka-uniwersalna-skladana-l011.html
b) http://www.marbo-sport.pl/marbo-sport-gryf-prosty-120cm-zaciski-mg-120.html
c) 2x http://marbo-sport.pl/marbo-sport-obciazenie-talerz-5-kg.html
d) 2x http://marbo-sport.pl/marbo-sport-obciazenie-talerz-10-kg.html

Tutaj nasuwa mi się kilka pytań, mówię od razu że nie jestem żadnym specem w tej dziedzinie więc proszę o wyrozumiałość. Przejdę zatem do pytań czy posiadając to co podałem powyżej + hantle (obciążenie 20kg), ściskacze i eskapander można ułożyć jakiś w mairę dobry plan który pozwoli zbić trochę kilogramów (zwłaszcza mięsień piwny) i w następnej kolejności wyrobienie jakieś rzeźby (wiem że do zrzucenia kilo potrzebna jest też dieta, jako tako takiej nie posiadam staram jedynie od jakiegoś czasu coraz zdrowiej o ile oczywiście mam taką możliwość). Kolejne pytanie jak jest z dostarczeniem towaru przez kuriera, nie ma co ukrywać że to będzie gdzieś 50kg, a że mieszkam w wieżowcu... gdy kupywałem pralkę byłem zmuszony ją targać osobiście do domu. Zapomniałbym dodać że na siłce stażu nie mam. Oczekuje konkretnych odpowiedzi, rad, opinii nawet jeśli miały być one negatywne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Co do kuriera to w moim wypadku Pan Kurier wniósł ławkę 20kg na IV piętro :) a chciałem mu pomóc jak rozmawiałem przez telefon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Hantle 20kg też kurier doniósł prosto pod drzwi, ale tu już jest mowa o ~50kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
do spalenia tłuszczu właściwie potrzbny jest Ci tylko narazie trening aerobowy + dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. A czemu wybrałeś sztangę tylko 120cm? Nie zrobisz tym gryfem klatki, pleców i z barkami tez będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Hmm wydawało mi się że taka na długość jest odpowiednia. Jaki byłby optymalny rozmiar sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
To znaczy zależy do czego, bo do takich ćwiczeń jak wyciskanie sztangi płasko/skos, przysiad czy MC czy choćby wyciskanie sztangi zza karku to będzie zdecydowanie za krótka. Do tych ćwiczeń, które podałem najlepszy chyba byłby gryf o długości conajmniej 180cm. A jak będziesz robił biceps czy triceps to dłuższym gryfem tez się da przecież. ALe do trenignu bica i trica polciłybm Ci gryf łamany. Sam mam łamany z Marbo i jest bardzo dobry ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Ok, a wiadomo jako to wtedy z wysyłką, bo łącznie wychodzi prawie 50kg i czy to będzie w 2 paczkach? Czy będę musiał fatygować się i schodzić pod klatkę, a następnie taszczyć jakoś te 50kg na górę do siebie (wieżowiec)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no niestety tu Ci nie pomogę bo szczerze mąwiąc, gdy ja zamawiałem sprzęt z marbo to nie było mnie w domu gdy sprzęt przyjechał. Napisz do Michała z Marbo na gadu, albo np. do Ani ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Ok, już sprawa załatwiona. Sprzęt zamówiony jak sie dowiedziałem będą to 3 paczki. Dzięki wszystkim za rady, temat do zamknięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciag do lawki czy do sciany

Następny temat

Sprawdź nowy sklep sportowy SPORT-MARKET.PL

Wiecej