SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw pod wytrzymałość i wydolność

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Stosuje taki oto zestaw
Endugen + beta alanina + multiple sport + anti ox
Generalnie jestem zadowolony z wyników ale zawsze może być lepiej stąd pytanie, co do tego zestawu można by jeszcze dorzucić?
Myślałem nad ashwagandą i chela ferr, ale tutaj mam wątpliwości czy ashwaganda nie pogryzie się trochę z endugenem który zawiera żeń szeń koreański, wszak jedno ukaja układ nerwowy a drugie pobudza.
Wysiłek o charakterze długotrwałym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Stosujesz coś jeszcze oprócz wymienionych suplementów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Czasami fire starta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Wbrew pozorom świetne efekty może przynieść również uzupełnienie diety o dobrej jakości kwasy omega 3 lub tran. Co do suplementacji myślę że Ashwagandha nie powinna gryźć się z Endugenem. Jeżeli wykonujesz długie treningi fajną opcją jest również odżywka typu CARBO.
Również jakiś rodzaj kreatyny może tutaj być korzystny.
Tak naprawdę suplementów i ich wariantów które mógłbyś dodać do swojej suplementacji jest mnóstwo, pytanie na czym Ci zależy, na poprawie wytrzymałości?



Zmieniony przez - godav w dniu 2017-09-19 20:42:06

Zmieniony przez - godav w dniu 2017-09-19 20:42:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o weglowodanach w wysilku wytrzymalosciowym (ale i silowym) warto poczytac - sa NOWOSCI - w nastepnym numerze magazynu Perfect Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
OK, ale co z tą ashwagandą? Nigdzie nie znalazłem informacji o łączeniu jej z żeń szeniem koreańskim a z tego co widzę w suplementach złożonych na ogół nie występują razem. Najczęściej kombinacja żen szeni koreańskich, syberyjskich, kofeiny itd czyli wszelkie pobudzaczy albo opartych o ashwagande, maca itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dobra ashwagande ma niewiele firm stad zapewne jej mniejsza popularnosc
bo dzialanie ma sprawdzone i bardzo dobre

jak w przypadku wielu adaptogenow jestem zwolennikiem 'teorii chaosu'

tzn przez pewien czas jeden pozniej przez kolejny - drugi

lub co kilka dni zmiana
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKOŚĆ PREMIUM (PRZEŚCIGAJĄC ŚWIAT) CZĘŚĆ 1: JAKOŚĆ TYLKO JEDNO MA IMIĘ

Wiecej