SFD.pl NUTRIFARM&OLIMP

Dodaj odpowiedź

Zestaw pod wytrzymałość i wydolność

Wysłana -
Stosuje taki oto zestaw
Endugen + beta alanina + multiple sport + anti ox
Generalnie jestem zadowolony z wyników ale zawsze może być lepiej stąd pytanie, co do tego zestawu można by jeszcze dorzucić?
Myślałem nad ashwagandą i chela ferr, ale tutaj mam wątpliwości czy ashwaganda nie pogryzie się trochę z endugenem który zawiera żeń szeń koreański, wszak jedno ukaja układ nerwowy a drugie pobudza.
Wysiłek o charakterze długotrwałym

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Stosujesz coś jeszcze oprócz wymienionych suplementów?
Wysłana -
Czasami fire starta
Wysłana -
Wbrew pozorom świetne efekty może przynieść również uzupełnienie diety o dobrej jakości kwasy omega 3 lub tran. Co do suplementacji myślę że Ashwagandha nie powinna gryźć się z Endugenem. Jeżeli wykonujesz długie treningi fajną opcją jest również odżywka typu CARBO.
Również jakiś rodzaj kreatyny może tutaj być korzystny.
Tak naprawdę suplementów i ich wariantów które mógłbyś dodać do swojej suplementacji jest mnóstwo, pytanie na czym Ci zależy, na poprawie wytrzymałości?

Zmieniony przez - godav w dniu 2017-09-19 20:42:06

Zmieniony przez - godav w dniu 2017-09-19 20:42:55
Wysłana -
o weglowodanach w wysilku wytrzymalosciowym (ale i silowym) warto poczytac - sa NOWOSCI - w nastepnym numerze magazynu Perfect Body
Wysłana -
OK, ale co z tą ashwagandą? Nigdzie nie znalazłem informacji o łączeniu jej z żeń szeniem koreańskim a z tego co widzę w suplementach złożonych na ogół nie występują razem. Najczęściej kombinacja żen szeni koreańskich, syberyjskich, kofeiny itd czyli wszelkie pobudzaczy albo opartych o ashwagande, maca itd
Wysłana -
dobra ashwagande ma niewiele firm stad zapewne jej mniejsza popularnosc
bo dzialanie ma sprawdzone i bardzo dobre

jak w przypadku wielu adaptogenow jestem zwolennikiem 'teorii chaosu'

tzn przez pewien czas jeden pozniej przez kolejny - drugi

lub co kilka dni zmiana
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź