SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na rzeźbę po 3 latach.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Witam,
Po 3 latach masowania nadszedł czas na rzeźbę. Jako że nigdy nie robiłem rzeźby nie jestem pewny jakie dobrać do tego suplementy. Diete i trening mam ułożony, tylko potrzebuję do tego jakieś suple.

Myślałem o
-Universal Animal Cuts Free
-do tego jakiś booster przedtreningowy, tylko jaki?
-Olimp VitaMin Multiple Sport
-do tego bcaa albo hmb+glutamina, jak myślicie co lepiej?

Czy taki zestaw był by odpowiedni, proszę o wasze propozycje bądź co ewentualnie zmienić?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Nie jestem tutaj jakimś super znawcą, ale każdy Ci to powie... "o HMB i glutaminie zapomnij" i przeznacz kasę na co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Skoro masz dietę z ujemnym bilansem to na początek wystarczy. Możesz kupić BCAA dla ochrony mięśni ale żaden spalacz na razie nie będzie potrzebny. HMB i Glutaminę j/w odpuść..

Jak już bardzo chcesz spalacz to Thermo Stim na początek powinien wystarczyć ale na początku pojechałbym bez.

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2011-09-27 11:08:58

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Myślę, że jakiś booster by się przydał aby była lepsza wytrzymałość na treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Można, ale co by Cię interesowało? IMO nie ma sensu ładować nic z kreatyną. Jakie przedtreningówki jadłeś wcześniej? Ogólnie fajnie byłoby jakbyś wypełnił ankietę : https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
jadłem kiedyś nitrobolon energizer ale nic nie kopało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
IMO nie ma sensu ładować nic z kreatyną.

Nie ma sensu, bo?

Wrzuc ankiete działu, to pomyslimy o czymkolwiek. Nikt nie bedzie zgadywał.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html - Wypełnij ankietę bo tak w ciemno to ciężko będzie coś doradzić nie mając podstawowych informacji o sobie;)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Skerx - Bardziej mi chodziło że nie ma sensu robić ' cyklu " Bo po co skoro w diecie ujemny bilans kaloryczny? Mam coś racji?:)

Sory za post pod postem ale nie mogłem edytować :/

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2011-09-27 11:20:13

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
19lat
90kg/170cm
staż treningowy 3 lata
cel: rzeźba
stosowane wcześniej spalacze: brak
przez 3 lata suple to: 2 cykle na kreatynie, 1cykl: cell pump 2cykl: cm3 treca + nitrobolon energizer
koniec drugiego cyklu: 24.12.10r.
Myślę ze tak z 400zł mogę wydać, jak będzie mniej to lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Hmm...
Rozważ opcje
S.A.W - Trec
Pure BCAA - SFD
Imo na razie moim zdaniem wystarczy
Jak będzie słabo szło to możesz dorzucić jakiś lajtowy termogenik np Thermo Stim.

Oczywiście trzymaj michę i oczywiście do tego witaminy itp;) Ale to tylko moje zdanie, poczekaj na wypowiedź reszty.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serwatka

Następny temat

Shock Therapy marnie działa.

WHEY premium